Horoskop fitness: Bliźnięta

Osoby urodzone pomiędzy 21 maja a 20 czerwca mają wyjątkowe cechy, które przydają się w sporcie. Odkryjcie jaki i rozwińcie je z nami w Mrs.Sporty!

Jako Bliźniak jesteś zawsze aktywna i pędzisz przez życie. Musisz dbać o to, by sport Cię nie znudził. Masz ogromną siłę woli, więc jeśli postanowisz, że schudniesz lub osiągniesz inny cel sportowy, na pewno Ci się to uda. Pokonasz każdą wewnętrzną i zewnętrzną barierę, która stanie Ci na drodze. Twoje zalety mogą jednak stać się wadami, gdy będziesz ćwiczyć bez trenera. Nadmierny zapał i zbyt szybkie dążenie do celu niestety czasami kończy się kontuzją. Dlatego warto już na początku stworzyć dokładny plan i wraz z trenerem trzymać się jego realizacji.

Trening w Mrs.Sporty nie wymaga długiego wprowadzenia, co jest dużym plusem dla nieco niecierpliwych Bliźniąt. Będą mogły zacząć od razu i przy okazji świetnie się bawić. Na pewno docenią elastyczność godzin otwarcia klubu, ale też możliwość rozpoczęcia ćwiczeń w dowolnym momencie. Wystarczy,że dołączą do koła, by następnie podczas treningu przejść przez poszczególne, zmieniające się stacje. Ćwiczenia fitness są zbilansowaną mieszanką ćwiczeń wytrzymałościowych i siłowych, które wspomagają utratę mięśni i tłuszczu.

Towarzyskie Bliźnięta docenią jeszcze jeden aspekt treningu w Mrs.Sporty: tu nigdy nie jesteś sama! Masz szansę poznać swoje sąsiadki i osoby z najbliższej okolicy. To okazja by zyskać nowe znajomości, a nawet przyjaźnie na lata!

Rada dla Ciebie: Po intensywnym treningu nie zapomnij o rozciąganiu! W każdym z klubów znajdziesz dokładny opis ćwiczeń, które należy wykonać. Nie spiesz się, a w razie wątpliwości, spytaj o radę trenera.

12. stycznia 2018 r.
Zamknij menu