Horoskop fitness: Koziorożec

Jako koziorożec cenisz sobie spokój i nie przepadasz za dynamicznym rozwojem wydarzeń. Uwielbiasz dziedziny sportu, które dają Ci wytchnienie i pozwalają się zrelaksować. Zapewne stąd Twoje zamiłowanie do wspinaczki, górskich wędrówek czy gry w golfa. Być może dlatego niektórym koziorożcom wydaje się, że trening interwałowy nie jest dla nich. Nic bardziej mylnego! Ćwiczenia na stacjach odpoczynkowych pozwalają złapać oddech, a kończące trening rozciąganie zapewne będzie uwielbiane przez przedstawicielki tego znaku.

Koziorożec planuje swoje działania od początku do końca. Wie jaki cel chce osiągnąć i jakimi krokami do niego dojdzie. To podejście doskonale sprawdza się w drodze do osiągnięcia zamierzeń zdrowotnych i sportowych. Podczas pierwszego spotkania z trenerem zastanów się, co chciałabyś osiągnąć ćwicząc w Mrs.Sporty, a potem z wrodzoną perfekcją skup się na realizowaniu kolejnych wskazówek żywieniowych i treningowych. Właściwa Twojemu znakowi zodiaku dyscyplina sprawi, że z łatwością będziesz uwzględniać regularne, 30-minutowe treningi w swoim codziennym planie dnia.

Typowe dla Twojego znaku jest zbytnie przeciążanie kolan i kręgosłupa. Jeśli odczuwasz jakiekolwiek dolegliwości związane z tymi partiami ciała, poinformuj o nich swojego trenera. Właściwie dobrane ćwiczenia szybko polepszą Twoje samopoczucie.

Rada dla Ciebie: W życiu codziennym bardzo mocno skupiasz się na pracy. Regularne 30-minutowe treningi 2-3 razy w tygodniu staną się dla Ciebie odskocznią od codzienności i dobrym sposobem na relaks.

Zobacz też:

22. grudnia 2017 r.
Zamknij menu