Pani Strzelec jest pogodna i ma optymistyczne podejście do życia. Lubi zabawę i chętnie rozwija swoje umiejętności.

Żywiołem zodiakalnych strzelców jest aktywność i ruch, dlatego też pani Strzelec z radością zaczyna każdy trening i czerpie z niego mnóstwo frajdy. Jej szczerość i otwartość sprawia, że podczas zajęć grupowych jest duszą towarzystwa i doskonale się na nich czuje. Jest pełna optymizmu i energii.

Pani Strzelec uwielbia nowości i nie znosi nudy. Dlatego trening powinien ją od czasu do czasu zaskoczyć i pozwolić na rozwijanie wciąż nowych umiejętności. Zmieniające się co dwa tygodnie ćwiczenia są odpowiedzią na te potrzeby. Regularne spotkania z trenerem Mrs.Sporty pozwalają Pani Strzelec ukierunkować energię na rozwój kolejnych zręczności.

NIE JESTEŚ JESZCZE KLUBOWICZKĄ MRS.SPORTY?

Skorzystaj z opieki osobistej, skutecznego treningu i szczególnej atmosfery, aby osiągnąć indywidualne cele fitness. Zapisz się na bezpłatny trening próbny >>>

Rada dla Ciebie: Masz mnóstwo pozytywnej energii, ale potrzebujesz kogoś, kto będzie w Tobie rozwijał kolejne umiejętności i nie pozwoli Ci się nudzić. Opieka trenera personalnego jest w tej sytuacji idealna!

Zobacz też:

10. kwietnia 2020 r.
Zamknij menu