Horoskop fitness: Wodnik

Urodziłaś się pomiędzy 21 stycznia a 19 lutego? Zajrzyj do swojego horoskopu i sprawdź, jakie talenty sportowe kryje w sobie Wodnik!

Jako Wodnik jesteś ciągle w ruchu. To zawsze prowadzi do skrajności - wszystko albo nic. Potrzebujesz odczuć, że zmiana jest możliwa w dowolnym momencie. Im bardziej indywidualny, oryginalny i ekscentryczny jest trening, tym większe jest twoje zainteresowanie daną dziedziną! Dlatego tak chętnie odkrywasz nowe trendy fitnessowe!

Jako znak powietrza ciągle poszukujesz także nowych przygód i wyzwań. Przez to miewasz tendencję do przeciążania. Z pomocą trenerów Mrs.Sporty możesz z łatwością poradzić sobie z tą małą sportową słabością. Wraz z nimi tworzysz własny indywidualny plan fitness, biorąc pod uwagę aktualny poziom kondycji. Dzięki temu otrzymujesz trening z ciągle rosnącymi i zmieniającymi się wymaganiami oraz wymiernymi sukcesami. Twoje indywidualne potrzeby fitness są realizowane poprzez szczegółowe omówienie celów sportowych i osiągniętych już rezultatów.

Jako ambitny Wodnik nie rezygnujesz z treningu nawet wtedy, gdy odniesiesz kontuzję. Oczywiście nawet wówczas regularna aktywność fizyczna jest jak najbardziej możliwa, o ile odbywa się pod okiem doświadczonego trenera. Koniecznie poinformuj go o zaleceniach lekarza, co pozwoli na dostosowanie ćwiczeń do Twoich aktualnych możliwości. 

I choć Wodnik szuka w sporcie przede wszystkim nowych wyzwań, najczęściej wyznacza sobie cele w bardzo inteligentny sposób, dzięki czemu nie przestaje się dobrze bawić i rzadko ulega kontuzjom.

Rada dla Ciebie: Porozmawiaj z trenerem o możliwościach, jakie daje trening interwałowy oraz o sposobach jego modyfikacji z uwzględnieniem Twoich osobistych celów fitnessowych.

Zobacz też:

08. listopada 2017 r.
Zamknij menu