Jako ryba jesteś romantycznym marzycielem. Łączysz wrażliwość z wyobraźnią, intuicją i sercem. Lubisz zrównoważone i spokojne życie, a osobisty trener będzie tą osobą, która pomoże zorganizować Twoje treningi. Osoba, z którą trenujesz musi pamiętać o właściwej motywacji, która przypomni o tym, że realizacja marzeń o pięknej figurze i świetnej kondycji wymaga pewnej pracy.

Trenerzy Mrs.Sporty doradzą Ci co zrobić, by nie odkładać treningu kondycyjnego. Stworzą też dla Ciebie indywidualny plan fitness, który będzie dostosowany do Twoich aktualnych możliwości i zamierzonych celów sportowych. Ze względu na tak charakterystyczną dla osób spod znaku Ryb tendencję do niezdecydowania, w Twoim przypadku szczególnie zalecany jest przejrzysty plan treningowy. Z jednej strony nie powinnaś się nudzić, ale z drugiej nie powinnaś też czuć się przytłoczony.

Prawdopodobnie podczas treningu dużą przyjemność sprawią Ci ćwiczenia równowagi oraz rozciąganie. Warto uwzględnić je w Twoim planie treningowym. Poprzez regularne ćwiczenia możesz zrównoważyć nierównowagę mięśni, zmniejszyć napięcie i znacząco poprawić ogólne samopoczucie.

Jako Rybie zdarza Ci się wykorzystywać drobne problemy zdrowotne jako pretekst do zaniechania aktywności fizycznej. Nie pozwól, by przerwy w treningu były zbyt długie, ponieważ powrót do uzyskanej już wcześniej formy może być trudniejszy niż mogłabyś przypuszczać.

Rada dla Ciebie: Pamiętaj, że trener to nie tylko osoba, z którą planujesz kolejne kroki do osiągnięcia wymarzonej figury. Korzystaj z jego rad również wówczas, gdy zaczyna brakować Ci motywacji do dalszych ćwiczeń. Dzięki temu dostosujesz plan fitness do Twoich aktualnych potrzeb i możliwości oraz unikniesz dłuższych przerw w treningu.

Zobacz też:

11. marca 2019 r.
Zamknij menu