Horoskop fitness: Panna

URODZIŁAŚ SIĘ POMIĘDZY 24 SIERPNIA A 23 WRZEŚNIA? SPRAWDŹ, CZY CECHY TWOJEGO ZNAKU ZODIAKU MOGĄ ZAWAŻYĆ NA WYNIKACH OSIĄGANYCH W SPORCIE!

Jako Panna łatwo przystosowujesz się do zmian i chętnie zapominasz o dotychczasowych nawykach. Jeśli dodamy do tego wrodzoną praktyczność i wytrwałość w dążeniu do celu mamy pewność, że z łatwością osiągniesz wszystko to, co sobie założyłaś przychodząc do klubu Mrs.Sporty!

Panny są bardzo uporządkowane i dobrze zorganizowane. Zawsze dążą do zrealizowania założonych planów dbając przy tym o najmniejsze detale. Są skrupulatne i lubią przestrzegać wytyczonych zasad.

Zaczynając trening podchodzą do swoich celów bardzo realistycznie. Wyznaczają je, a następnie krok po kroku realizują. W sporcie najbardziej odpowiada im precyzyjnie zarysowany plan treningowy, w którym łatwo się orientują i precyzyjnie wykonują kolejne zadania. 

M.in. dlatego kluby Mrs.Sporty są idealnym miejscem treningu dla Panny: przychodząc na trening ustala ona z trenerem swoje założenia i miesiąc po miesiącu kolejno je realizuje. Zmieniające się na stacjach odpoczynkowych ćwiczenia pozwalają trenować różne mięśnie, a stałe elementy treningu dają Pannie poczucie stabilności.

Panny szybko dostrzegą też korzyści z lepszej równowagi i koordynacji. Ten efekt regularnych treningów szybko zaczną wykorzystywać podczas wykonywania codziennych czynności.

W Twojej drodze do wymarzonej sylwetki i świetnego samopoczucia będą towarzyszyć Ci obecni w klubie Mrs.Sporty trenerzy. Nauczą cię, jak wykonywać każde z ćwiczeń utrzymując właściwą postawę ciała i dbając o najmniejsze szczegóły, dzięki którym trening staje się jeszcze bardziej eketywny.

NIE JESTEŚ JESZCZE KLUBOWICZKĄ MRS.SPORTY?

Skorzystaj z opieki osobistej, skutecznego treningu i szczególnej atmosfery, aby osiągnąć indywidualne cele fitness. Zapisz się na bezpłatny trening próbny >>>

Rada dla Ciebie: Zdarza Ci się zbyt długo skupiać na rozważaniu każdej decyzji. Nie czekaj i przyjdź do klubu Mrs.Sporty już teraz. Wykorzystaj swoje mocne strony i umiejętność planowania do osiągnięcia pięknej sylwetki i lepszego samopoczucia!

Zobacz też:

11. czerwca 2018 r.
Zamknij menu