Horoskop fitness: Byk

Osoby urodzone pomiędzy 21.04 a 20.05 nie lubią się przemęczać, a w swoim życiu najchętniej nastawiają się na odszukiwanie tego co piekne, miłe i wygodne. Czy te cechy mogą być przeszkodą w efektywnym treningu?

Jako byk jesteś niezawodny i masz głęboką potrzebę bezpieczeństwa, którą daje ci poczucie rzeczywistości i stabilności. Cechuje cię także wyczucie piękna.

Potrzebujesz trochę czasu, by przywyknąć do treningów, ale gdy już zaczniesz, szybko osiągasz doskonałą formę. Twoje atuty w sporcie to wytrwałość i wytrzymałość. Naturalne ruchy w połączeniu z muzyką pasują bardzo do usposobienia byka: trening funkcjonalny w Mrs.Sporty jest idealny dla Ciebie. Ta forma treningu łączy codzienne ruchy i złożone układy. Podczas treningu zawsze będziesz dbać o kilka grup mięśni w tym samym czasie chroniąc jednocześnie stawy.

Nie lubisz ćwiczyć w pojedynkę. To kolejny powód, dla którego koncepcja trzydziestominutowych treningów w Mrs.Sporty jest dla Ciebie doskonała. Ćwiczysz zawsze w kameralnej grupie. W przeciwieństwie do tradycyjnych sportów grupowych, w Mrs.Sporty masz przewagę elastycznego doboru czasu, ponieważ nie musisz zgadzać się z innymi członkami grupy na wspólnej sesji treningowej - dzięki temu zawsze zachowujesz niezależność i elastyczność.

Byki słyną ze swoich zdolności kulinarnych, co w połączeniu z zamiłowaniem do biesiadowania wiąże się niekiedy ze skłonnościami do tycia. W walce z nadwagą ich sprzymierzeńcem jest jednak uregulowany tryb życia, który prowadzą. Wystarczy kilka dodatkowych wskazówek żywieniowych trenera, zainstalowanie aplikacji Miils, która pomoże na co dzień zaplanować jadłospis, by wszelkie problemy z niekontrolowanym przybieraniem na wadze stały się jedynie wspomnieniem.

Rada dla Ciebie: Jako zodiakalny Byk cenisz sobie pewność i bezpieczeństwo. Zapewni Ci je nie tylko stała obecność trenera, ale również jasny plan treningowy oraz stała kontrola postępów. Pełna kontrolę nad swoją kondycją uzyskasz przystępując do programu żywieniowego.

13. grudnia 2017 r.
Zamknij menu