Horoskop fitness: Byk

Osoby urodzone pomiędzy 21.04 a 20.05 nie lubią się przemęczać, a w swoim życiu najchętniej nastawiają się na odszukiwanie tego co piekne, miłe i wygodne. Czy te cechy mogą być przeszkodą w efektywnym treningu?

Jako byk jesteś niezawodny i masz głęboką potrzebę bezpieczeństwa, którą daje ci poczucie rzeczywistości i stabilności. Cechuje cię także wyczucie piękna.

Potrzebujesz trochę czasu, by przywyknąć do treningów, ale gdy już zaczniesz, szybko osiągasz doskonałą formę. Twoje atuty w sporcie to wytrwałość i wytrzymałość. Naturalne ruchy w połączeniu z muzyką pasują bardzo do usposobienia byka: trening funkcjonalny w Mrs.Sporty jest idealny dla Ciebie. Ta forma treningu łączy codzienne ruchy i złożone układy. Podczas treningu zawsze będziesz dbać o kilka grup mięśni w tym samym czasie chroniąc jednocześnie stawy.

Nie lubisz ćwiczyć w pojedynkę. To kolejny powód, dla którego koncepcja trzydziestominutowych treningów w Mrs.Sporty jest dla Ciebie doskonała. Ćwiczysz zawsze w kameralnej grupie. W przeciwieństwie do tradycyjnych sportów grupowych, w Mrs.Sporty masz przewagę elastycznego doboru czasu, ponieważ nie musisz zgadzać się z innymi członkami grupy na wspólnej sesji treningowej - dzięki temu zawsze zachowujesz niezależność i elastyczność.

Byki słyną ze swoich zdolności kulinarnych, co w połączeniu z zamiłowaniem do biesiadowania wiąże się niekiedy ze skłonnościami do tycia. W walce z nadwagą ich sprzymierzeńcem jest jednak uregulowany tryb życia, który prowadzą. Wystarczy kilka dodatkowych wskazówek żywieniowych trenera, zainstalowanie aplikacji Miils, która pomoże na co dzień zaplanować jadłospis, by wszelkie problemy z niekontrolowanym przybieraniem na wadze stały się jedynie wspomnieniem.

Rada dla Ciebie: Jako zodiakalny Byk cenisz sobie pewność i bezpieczeństwo. Zapewni Ci je nie tylko stała obecność trenera, ale również jasny plan treningowy oraz stała kontrola postępów. Pełna kontrolę nad swoją kondycją uzyskasz przystępując do programu żywieniowego.

Zobacz też:

13. grudnia 2017 r.
Zamknij menu