Zdrowe jedzenie - czyli jakie?

Naturalne, świeże, regionalne, sezonowe i samodzielnie ugotowane - to prosty przepis na zdrową dietę. Z drugiej strony wytwarzane przemysłowo, wysoko przetworzone produkty i gotowe dania nie powinny pojawić się na Twoim stole. Dzięki temu bez większego wysiłku zachowasz szczupłą sylwetkę!

Stawiając na zdrowe odżywianie, nie powinnaś jeść żadnych ukrytych lub utwardzonych tłuszczów, żadnych barwników i aromatów, żadnych wzmacniaczy smaku, żadnych konserwantów ani sztucznych dodatków.

To świetny sposób na dobrą dietę! Chcesz dołączyć? To proste: po prostu unikaj wszystkich produktów, które są pakowane i mają dłuższą listę składników. Usuń z listy artykułów spożywczych jedzenie typu fast food, konserwy i gotowe posiłki, napoje gazowane i alkohol, kiełbaski, słodycze i ciastka. Zamiast tego wybierz świeżą żywność z dużą ilością witamin.

Jedząc czysto, automatycznie spożyjesz mniej soli i cukru. Jest to dobre dla ciśnienia krwi i poziomu cukru we krwi.

Wspaniały efekt uboczny: Twoje kubki smakowe stają się bardziej wrażliwe na naturalny smak produktów. Wszystko, co słodzi się przemysłowym cukrem, będziesz wkrótce postrzegać jako wyjątkowo słodkie i nauturalnie wyeliminujesz cukier z diety.

30. lipca 2018 r.
Zamknij menu