SUKCESU NASZYCH CZŁONKIŃ

Wieloma zdarzeniami, które mają znaczący wpływ na nasze życie, kieruje przypadek. I ze mną też tak było... Od dawna myślałam o tym, aby zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Niestety jakakolwiek aktywność fizyczna zazwyczaj kończyła się po dwóch zaj

W ciągu 7 miesięcy schudłam prawie 21 kg, polubiłam aktywność fizyczną, w samej talii zrzuciłam 26 cm. Obniżyłam swój wiek metaboliczny o prawie 20 lat. Piję dużo wody, jem więcej warzyw, zamieniłam jasne pieczywo na ciemne. Nawet gdy jestem bardzo zmęczona, zestresowana pracą i codziennym życiem i mimo wszystko idę do Mrs.Sporty, wszystko się zmienia. Po treningu mam siłę i ochotę zrobić dużo więcej niż kiedy nie chodzę na zajęcia. Dopiero po tylu latach na własnej skórze przekonałam się, że ruch świetnie pomaga w walce ze stresem. Dzięki treningom w Mrs.Sporty mam większą siłę, aby stawiać czoła codziennym zadaniom.

Przez większość swojego życia nie przepadałam za aktywnością fizyczną. Od stycznia tego roku, kiedy zostałam klubowiczką Mrs.Sporty, wszystko się zmieniło. Mogę śmiało powiedzieć: uwielbiam trening w moim Mrs.Sporty!

Trenerzy: Asia, Agata, Paulina, Dominika, Kamila, Tomek - bardzo dziękuję!

27. września 2016 r.
Zamknij menu