Członkini marca: Danusia Nowak 

Członkiem Klubu Mrs.Sporty jestem od 10 stycznia. Miałam problemy zdrowotne a dokładnie kostno-stawowe, ale „dałam radę”. Spodobały mi się ćwiczenia, przemiłe, ambitne współtowarzyszki, uprzejme, dobrze wykwalifikowane i odpowiedzialne trenerki, ich ciepło, rodzinna atmosfera.
Ćwiczenia są przeróżne, wszystkie przyjemne i bezpieczne, odbywają się pod stałą opieką doświadczonych trenerów, które obserwują, pokazują, korygują, motywują, i wspierają. Jestem bardzo zadowolona, bo swoje sportowe cele osiągnęłam, zredukowałam wagę, mam znacznie więcej energii na co dzień.
Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się w Klubie treningi, tzw. Power- prowadzone przez perfekcyjne, wspomagające trenerki. Kombinacja treningu siłowego z wydolnościowym wymaga od nas ogromnego wysiłku fizycznego i psychicznego, nagrodą jest świetne samopoczucie. Czujemy się szczęśliwe, dumne i wdzięczne trenerom. Klubowiczki mają sporo okazji zintegrować się i zadbać o dobre relacje, serdeczną atmosferę ponieważ organizowane są różnego rodzaju spotkania.
„Święto Kobiet” w naszym klubie obchodzono bardzo uroczyście, były kwiaty z życzeniami, zapachowe świece, przepyszne domowe ciasto, owoce i inne smakołyki. Oryginalną niespodzianką był młody, smukły i zdolny trener Tomek, jako choreograf zaprosił panie do tanecznego układu.  
Reasumując członkiem Klubu Mrs.Sporty może być każda kobieta - wiek jest nieważny- każda, która pragnie poprawić, ulepszyć swoją sprawność fizyczną i intelektualną. Klub Mrs.Sporty jest najlepszy, zasługuje na najwyższą ocenę. Polecam w imieniu swoim i klubowiczek z całego serca, uwierzcie , warto do Nas dołączyć!!!

TRENERZY MRS.SPORTY SĄ DUMNI, GRATULUJĄ I ŻYCZĄ DALSZYCH SUKCESÓW ! :)

08. kwietnia 2016 r.
Zamknij menu