Mrs.Sporty Częstochowa-Północ

KLUB MRS SPORTY CZĘSTOCHOWA - JEDYNE TAKIE MIEJSCE TYLKO DLA KOBIET. ZRÓB COŚ DLA SIEBIE I ODWIEDŹ NAS :-)

Koncepcja treningowa wyróżnia się różnorodnością wykonywanych ćwiczeń oraz oddziaływaniem na wszystkie partie mięśniowe.

      Nasz trening, który został opracowany wspólnie ze Stefanie Graf jest treningiem obwodowym i pozwala w 30 minut przyśpieszyć przemianę materii, uaktywnić wszystkie grupy mięśniowe oraz dostarczyć organizmowi dużą dawkę endorfin . Dodatkowym atutem naszej koncepcji jest fakt, iż wystarczą 2-3 treningi w ciągu tygodnia aby uzyskiwać zamierzone efekty, a trening zawsze wykonywany jest pod okiem trenerów.  

      Uzupełnieniem treningu jest program żywieniowy, w który każda z klubowiczek wprowadzana jest stopniowo, uwzględniając przy tym podstawowe dane naszej Członkini oraz aktualny tryb życia.  Chcąc długo cieszyć się szczupłą sylwetką należy zmienić swoje nawyki żywieniowe  i  połączyć to z naszym treningiem, dzięki czemu pozbędziemy się zbędnej tkanki tłuszczowej na rzecz rozwoju mięśni, których zadaniem będzie również spalanie dodatkowej ilości kalorii.   

      Klub Mrs Sporty Częstochowa otwarty jest w godzinach porannych oraz popołudniowych, co pozwala klubowiczkom na trening w dogodnych dla nich godzinach, bez uprzedniego umawiania się. 

   Pozbądź się wymówek  i zadbaj o swoją sylwetkę, zdrowie oraz samopoczucie, a twoje ciało i organizm będą                                                                            ci za to wdzięczne !


 Członkinie Klubu Mrs Sporty Częstochowa dzielą się z nami swoimi historiami sukcesu, dołącz do nich już teraz i zapisz się na pierwszy trening próbny ;-)                                                         Zespół Mrs Sporty Częstochowa

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Częstochowa-Północ
Magdalena Ociepa Grey
ul. Czecha 16
42-200 Częstochowa
Polska
034 3270775 / 784923498
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 - 12:00 / 14:30 - 20:00
Wtorek
09:00 - 13:00 / 15:30 - 19:30
Środa
08:00 - 12:00 / 15:00 - 20:00
Czwartek
09:00 - 13:00 / 15:30 - 19:30
Piątek
08:00 - 12:00 / 14:30 - 19:30
Sobota
09:00 - 13:00
  • Nasza koncepcja
    Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

    Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

    Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Klub sportowy MRS SPORTY CZĘSTOCHOWA mieści się przy ulicy Czecha 16.
Jest to miejsce dla kobiet w każdym wieku. 30 minutowy trening w Mrs Sporty polega na wykonaniu ćwiczeń siłowo wytrzymałościowych na obwodzie stacyjnym, gdzie znajduje się 8 hydraulicznych maszyn oraz 8 stacji. To one, jako esencja całego treningu, odpowiadają za bezpieczną i nie obciążającą mięśni, pracę różnych partii ciała, gdyż sprzęt sam dopasuje się do intensywności ruchu. Kolejne 8 stacji pozwala aktywnie odpocząć tym mięśniom, które pracowały na maszynie, jednocześnie uruchamiając inna strefę mięśni naszego ciała. Każda stacja trwa 40 sekund, a obwód mieści 16 stanowisk wykonywanych trzykrotnie co daje nam pół godziny efektywnego treningu. Nad ćwiczącymi Paniami zawsze czuwa trenerka, która mobilizuje i gdy trzeba koryguje błędy.
Uzupełnieniem treningu jest program żywieniowy, który pozwala nie tylko zrzucić kilogramy, ale nauczyć nas zdrowych nawyków żywieniowych na całe życie co nie pozwoli na efekt jo-jo. Połączenie treningu z racjonalnym żywieniem kontrolowane jest indywidualnie poprzez konsultacje i analizę składu ciała ze swoja trenerka.
Zamknij menu