CZŁONKINI MIESIĄCA PAŹDZIERNIKA 2014 ELŻBIETA BIAŁA

Klub Mrs Sporty Częstochowa

Do klubu trafiłam pod koniec lutego 2014 roku, a regularnie zaczęłam ćwiczyć od kwietnia. Od kilku lat zmagałam się z nadwagą przy wzroście 162 cm, ważyłam 85,5 kg. Dodatkowo zaczęły się kłopoty zdowotne, bóle kręgosłupa i stawów kolanowych, uporczywe bóle pleców i barków, i pomimo rehabilitacji ciągle powracały. Na dodatek zaczęły się problemy z żoładkiem, a wyniki analiz lekarskich; próby wątrobowe i USG były niepokojące. Wiedziałam, że musze coś z tym zrobić.

Próbowałam różnych diet, ale bez rezultatów. Chudłam, ale znów przybierałam na wadze co mnie przygnębiało. I wtedy w skrzynce na listy znalazłam ulotkę Mrs.Sporty i postanowiłam spróbować. Początki były trudne, ale postanowiłam, że tak łatwo się nie poddam. Zestaw ćwiczeń niewymagający wysiłku ponad siły, co zapewnia relaks i przyjemność podczas treningu, a przede wszystkim profesjonalną i miłą pomoc trenerek utwierdziły mnie, że to strzał w dziesiątkę. Swoboda wyboru czasu zajęć dnia i godziny to niewątpliwie plus. A gdy rozpoczęłam program żywieniowy, efekt przeszedł moje największe oczekiwania SCHUDŁAM, coraz rzadziej brałam leki przeciwbólowe, poprawiły mi się wyniki badań, odstawiłam leki na wątrobę i warunkowo na stawy. Połączenie ćwiczeń i programu żywieniowego dało wspaniały efekt, polepszyło mi się zrdowie i samopoczucie.

Nadal będę ćwiczyć. W Mrs.Sporty odpowiada mi forma zajęć, są krótkie 30 minutowe a jednocześnie urozmaicone. Polecam kobietom w każdym wieku nawet tym 60 + Rewelacja.

 

Ela Biała.

`Gratulujemy Eli sukcesu i cieszymy się z takiej poprawy zdrowia! Ela, może cieszyć się także z pozbycia się 10 kg, 45 cm w obowdach, w tym ponad 20 w talii! Trzymaj tak dalej!

Twój Klub Mrs Sporty

10. października 2014 r.
Zamknij menu