CZŁONKINI MIESIĄCA SIERPNIA 2015 KRYSTYNA BIENIEK

Klub Mrs Sporty Częstochowa

  O Mrs Sporty usłyszałam od mojej przyjaciółki Krysi To ona dała mi tzw. ,,karnet 3-dniowy”, upoważniający do trzech darmowych treningów. I stało się! Złapałam przysłowiowego ,,bakcyla”. Chodzę regularnie, trzy razy w tygodniu na ćwiczenia, co sprawia mi dużo radości i przyjemności.   Postawiłam sobie ambitne cele:  Zgubić kilka kilogramów oraz móc ubrać mniejszy rozmiar odzieży. Po osiągnięciu swoich zamiarów, kupiłam ciuchy  o dwa rozmiary mniejsze ! Od razu poczułam się lepiej J  I choć czasem nie chce mi się iść na ćwiczenia, to wtedy  wystarczy, że spojrzę w lustro.

  Po za tym, atmosfera w klubie jest tak sympatyczna i rodzinna, a Panie trenerki miłe, cierpliwe i dokładne, że grzechem byłoby nie skorzystać z usług tego klubu. Polecam zajęcia w Mrs. Sporty każdej Pani bez względu na wiek i wagę. Naprawdę warto !

  Niedługo minie rok, od kiedy uczęszczam do klubu, zleciało bardzo szybko. A, że apetyt rośnie w miarę… gubienia kilogramów, będę dalej ćwiczyć z takim zapałem. A gdyby dodać do ćwiczeń program żywieniowy, który proponuje w swoim bardzo urozmaiconym programie Klub Mrs. Sporty? To dopiero były by efekty !

                                               Pozdrawiam wszystkie Panie,

                                               Krystyna Bieniek

 

 

 

kliknij w zdjęcia by powiększyć

 

Nasza członkini pozbyła się już  7 kg co pozwoliło jej na utratę 4 % tkanki tłuszczowej, która wciąż spada w zastraszającym tempie ! Krystynie ubyło również sporo centymetrów w obwodach ciała, gdyż  talia zwęziła się o 8 cm, w bioderkach jest o 2 cm mniej, w ramionach 4 cm, natomiast centymetry w udach poszły w dół aż o 5 ! Mamy również jedną rzecz, która Krysi przybyła, a z której możemy się cieszyć- wody w organizmie ma więcej o 3 %! Jesteśmy bardzo dumne z naszej klubowiczki, cieszymy się z jej sukcesów oraz z coraz szerszego uśmiechu, który gości na jej twarzy podczas każdego treningu ! Życzymy dalszych powodzeń !

 

 

                                                                                                                                                             Twój Zespół Mrs Sporty

24. sierpnia 2015 r.
Zamknij menu