KLUBOWICZKA MIESIĄCA PAŹDZIERNIK

 

Klubowiczka miesiąca październik – Hanna Król

Mam na imię Hania. Moja przygoda z Mrs.Sporty rozpoczęła się w listopadzie 2016 r. Pewnego pięknego listopadowego dnia, idąc sobie do pracy, podeszło do mnie dwóch trenerów z klubu: Anastazja i Sara. Zaprosiły mnie na pierwszy próbny trening.

Początkowo miałam obawy czy podołam połączyć obowiązki zawodowe i rodzinne z zajęciami w klubie. Jednak dziewczyny szybko rozwiały moje wątpliwości i wytłumaczyły, że w zajęciach można uczestniczyć w dowolnym czasie, a trening trwa jedynie 30 min.
Myślałam już wcześniej nad rozpoczęciem regularnych treningów w celu poprawienia kondycji, więc postanowiłam spróbować. Jestem klubowiczką do dnia dzisiejszego i nie żałuję swojej decyzji. W klubie panuje świetna atmosfera, personel jest sympatyczny i zawsze chętny do pomocy. Bardzo lubię chodzić na zajęcia, czuję się po nich znacznie lepiej pod względem fizycznym i psychicznym. Trenerzy motywują nas do ćwiczeń i do prowadzenia zdrowego trybu życia. Jestem przekonana, że dzięki profesjonalnej opiece osiągamy tak świetne rezultaty jeśli chodzi o nasz wygląd, samopoczucie i kondycję. Wszystkim paniom gorąco polecam i zachęcam, żeby też zrobiły coś dla siebie i swojego zdrowia, a klub Mrs. Sporty na pewno im w tym pomoże.

 Życzę wszystkim moim klubowiczkom dużo uśmiechu, optymizmu i samozaparcia w osiąganiu celów, które sobie założyły.

06. listopada 2017 r.
Zamknij menu