Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Monika Świrska

Monika Świrska

Małgorzata Kotowska

Małgorzata Kotowska, Trener personalny Mrs.Sporty

Instruktor fitness

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, ze specjalizacją Instruktor fitness. Ruch towarzyszy jej od początku życia, a aktywność fizyczna jest niezbędnym elementem dnia codziennego. W swojej pracy stawia na pełne zaangażowanie i poprawne wykonywanie ćwiczeń. Jest osobą uśmiechniętą o dużej dawce energii. Swoją aktywnością potrafi zarazić innych. Wolny czas spędza aktywnie, ale wie, że regeneracja jest równie ważna. Lubi dobry film, porządny trening, podróże, spacery i spędzanie czasu z pozytywnymi ludźmi.

Justyna Labun

Justyna Labun, Trener/Fizjoterapeuta

Studentka fizjoterapi na AWF Gdańsk. Od ponad 2 lat pasjonuje się treningiem siłowym i poszerza swoją wiedzę w tym zakresie. Od roku trenuje pod zawody trójboju siłowego, do jej osiągnięć należy m.in V-ce Mistrzostwo Polski w Wyciskaniu Leżąc. Przywiązuje dużą uwagę do poprawności wykonywanych ćwiczeń i stara się pomagać klubowiczkom z ich problemami bólowymi. Na co dzień trenuje, robi zdjęcia, lubi ładne miejsca

Ewelina Dmitruk

Ewelina Dmitruk, Fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapetką po Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Przygodę w klubie rozpoczęłam od prowadzenia wieczorków tanecznych, a od czerwca dołączyłam do ekipy trenerek .Podczas treningów zwracam szczególną uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz motywowanie Klubowiczek . Od najmłodszych lat towarzyszył mi sport, jednak najbardziej zakochałam się w tańcu. Obecnie jest to moja największa pasja i od kilku lat trenuję dancehall. Na co dzień odpoczywam aktywnie, głównie jeżdżąc na rowerze. Regularnie szkolę się w zakresie leczenia dolegliwości bólowych oraz metod relaksacyjnych

Marta Barsowska

Marta Barsowska, TRENER,INSTRUKTOR FITNESS

TRENER

Hej! Jestem Marta☀️ Jestem absolwentką AWFiS w Gdańsku na kierunku Wychowanie Fizyczne, aktualnie studiuję Fizjoterapię na WSZ w Gdańsku. Ponad to jestem instruktorką fitness, przez co od 3 lat pasjonuje się prowadzeniem zajęć grupowych. Uwielbiam energię którą przynosicie na sale i się nią ze mną dzielicie. Przywiązuję dużą wagę do poprawności wykonywania ćwiczeń, ale również do motywowania Klubowiczek. Moją pasją są podróże, szczególnie ukochałam góry. Na co dzień staram się aktywnie spędzać swój czas, jeżdżąc na rowerze, na rolkach, czy chodząc na basen. Wieczorami jednak lubię zagłębić się w dobrą książke, najlepiej kryminał. Moje ulubione danie? Zdecydowanie sushi.

Joanna Lewalska

Joanna Lewalska, TRENER,INSTRUKTOR FITNESS

Jestem Asia. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku i w Warszawie. Dąże w życiu do równowagi, dlatego do zdrowia podchodzę holistycznie - uważam, że kluczem jest dbanie zarówno o ciało jak i o umysł, a paliwem do tego powinno być smaczne i zbilansowane odżywianie A propos jedzenia - tak, zdecydowanie to jedna z moich pasji Poznawanie nowych smaków, miejsc, ludzi pozwala się rozwijać, a to dla mnie również jeden z punktów zachowania dobrego zdrowia na lata.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu