Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Monika Świrska

Monika Świrska

Małgorzata Kotowska

Małgorzata Kotowska, Trener personalny, manager klubu

Instruktor fitness

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, ze specjalizacją Instruktor fitness. Ruch towarzyszy jej od początku życia, a aktywność fizyczna jest niezbędnym elementem dnia codziennego. W swojej pracy stawia na pełne zaangażowanie i poprawne wykonywanie ćwiczeń. Jest osobą uśmiechniętą o dużej dawce energii. Swoją aktywnością potrafi zarazić innych. Wolny czas spędza aktywnie, ale wie, że regeneracja jest równie ważna. Lubi dobry film, porządny trening, podróże, spacery i spędzanie czasu z pozytywnymi ludźmi.

Ewelina Dmitruk

Ewelina Dmitruk, Fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapeutką po Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Przygodę w klubie rozpoczęłam od prowadzenia wieczorków tanecznych, a od czerwca dołączyłam do ekipy trenerek. Podczas treningów zwracam szczególną uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz motywowanie Klubowiczek . Od najmłodszych lat towarzyszył mi sport, jednak najbardziej zakochałam się w tańcu. Obecnie jest to moja największa pasja i od kilku lat trenuję dancehall. Na co dzień odpoczywam aktywnie, głównie jeżdżąc na rowerze. Regularnie szkolę się w zakresie leczenia dolegliwości bólowych oraz metod relaksacyjnych

Karolina Wzorek

Karolina Wzorek, Dietetyk

Dietetyk kliniczny

Jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie dalej poszerzam swoją wiedzę dotyczącą prawidłowego jedzenia na studiach magisterskich. Uważam, że odpowiednio wypracowane nawyki żywieniowe mają ogromne znaczenie w zachowaniu zdrowia i pięknej sylwetki, zapobieganiu chorobom i przede wszystkim – w dobrym samopoczuciu. Poza dietetyką, moją pasją jest także ruch w rozmaitej postaci: ćwiczeń siłowych, treningów fitness, biegania i ulubionej jazdy na rowerze.

Sara Przywitowska

Sara Przywitowska, Trener personalny

Cześć, mam na imię Sara, od dziecka jeżdżę konno i biegam. Studiuję na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne. Ponadto jestem instruktorem pływania i treningu personalnego. Ogromną radość sprawia mi pomoc innym w utrzymaniu ich zdrowia i aktywności fizycznej na wysokim poziomie. Jestem mega energiczną i pozytywną osobą, wiec uważaj bo możesz się tą pozytywną energią ode mnie zarazić. Do zobaczenia na treningu!

Ola Zubrzycka

Ola Zubrzycka, Trener personalny

Hej jestem Ola, od 15 lat czynna piłkarka a od 8 także trenerka. Z zawodu inżynier, któremu ciężko wysiedzieć w jednym miejscu. Aktualnie robię podwójne studia- magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego jak i Studia Podyplomowe z zakresu Przygotowania Pedagogicznego. Czerpię radość z prowadzenia treningów bo wiem, że połączenie pracy z pasją to najlepszy możliwy układ. Jeśli potrzebujesz dawki endorfin to zabieraj ze sobą uśmiech i dołączaj do Nas.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu