Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Monika Świrska

Monika Świrska

Małgorzata Oskwarek

Małgorzata Oskwarek, Trener personalny Mrs.Sporty

Instruktor fitness

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, ze specjalizacją Instruktor fitness. Ruch towarzyszy jej od początku życia, a aktywność fizyczna jest niezbędnym elementem dnia codziennego. W swojej pracy stawia na pełne zaangażowanie i poprawne wykonywanie ćwiczeń. Jest osobą uśmiechniętą o dużej dawce energii. Swoją aktywnością potrafi zarazić innych. Wolny czas spędza aktywnie, ale wie, że regeneracja jest równie ważna. Lubi dobry film, porządny trening, podróże, spacery i spędzanie czasu z pozytywnymi ludźmi.

Agata Kępa

Agata Kępa, Fizjoterapeutka Mrs.Sporty

Fizjoterapeutka

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku: Fizjoterapia. Pragnie motywować wszystkie kobiety do aktywnego trybu życia. Podczas treningu z racji swojej profesji szczególną uwagę przywiązuje do poprawnego wykonywania ćwiczeń, tak aby Panie jak najlepiej wzmacniały swoje mięśnie. Wolne chwile spędza aktywnie najlepiej w towarzystwie przyjaciół.

Marta Turowicz

Marta Turowicz, Trener personalny, fizjoterapeutka Mrs.Sporty

Trener personalny, fizjoterapeuta

Instruktorka siłowni, trenerka personalna, studentka fizjoterapii. W swojej pracy ukierunkowana jest na pomoc kobietom w osiągnięciu wymarzonej sylwetki w zdrowy i bezpieczny sposób. Dużą uwagę przykłada do poprawnej techniki podczas treningu. Dodatkowo ukończyła kurs aktywności fizycznej kobiet w ciąży i stale poszerza swoją wiedzę w tym kierunku. Uwielbia pracę z ludźmi i kocha to co robi. Swój czas wolny spędza aktywnie, stara się stale odkrywać nowe formy aktywności fizycznej.

Sara Krawczyńska

Sara Krawczyńska, Trener personalny Mrs.Sporty

Trener personalny

Instruktorka fitness od kilku lat. Jest osobą pełną energii którą z przyjemnością Was zarazi, poprzez uśmiech i wesołą atmosferę. Nie wyobraża sobie życia bez sportu i dlatego liczy na to, że i Wy zakochacie się w sporcie i zdrowym stylu życia. Spełnia się jako trener personalny bo uwielbia pracę z ludźmi. Dodatkowo skończyła szkolenie w zakresie aktywności fizycznej kobiet w ciąży i po ciąży. Wytrwale dąży do obranego celu, którym obecnie jest jak najgłębsze poszerzanie wiedzy w dziedzinie fitness. W wolnych chwilach uwielbia eksperymentować w kuchni, wymyślając nowe dania, oczywiście lekkie, zdrowe i przepyszne.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu