Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Monika Świrska

Monika Świrska

Małgorzata Kotowska

Małgorzata Kotowska, Trener personalny Mrs.Sporty

Instruktor fitness

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, ze specjalizacją Instruktor fitness. Ruch towarzyszy jej od początku życia, a aktywność fizyczna jest niezbędnym elementem dnia codziennego. W swojej pracy stawia na pełne zaangażowanie i poprawne wykonywanie ćwiczeń. Jest osobą uśmiechniętą o dużej dawce energii. Swoją aktywnością potrafi zarazić innych. Wolny czas spędza aktywnie, ale wie, że regeneracja jest równie ważna. Lubi dobry film, porządny trening, podróże, spacery i spędzanie czasu z pozytywnymi ludźmi.

Agata Kępa

Agata Kępa, Fizjoterapeutka Mrs.Sporty

Fizjoterapeutka

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku: Fizjoterapia. Pragnie motywować wszystkie kobiety do aktywnego trybu życia. Podczas treningu z racji swojej profesji szczególną uwagę przywiązuje do poprawnego wykonywania ćwiczeń, tak aby Panie jak najlepiej wzmacniały swoje mięśnie. Wolne chwile spędza aktywnie najlepiej w towarzystwie przyjaciół.

Sara Krawczyńska

Sara Krawczyńska, Trener personalny Mrs.Sporty

Trener personalny

Instruktorka fitness od kilku lat. Jest osobą pełną energii którą z przyjemnością Was zarazi, poprzez uśmiech i wesołą atmosferę. Nie wyobraża sobie życia bez sportu i dlatego liczy na to, że i Wy zakochacie się w sporcie i zdrowym stylu życia. Spełnia się jako trener personalny bo uwielbia pracę z ludźmi. Dodatkowo skończyła szkolenie w zakresie aktywności fizycznej kobiet w ciąży i po ciąży. Wytrwale dąży do obranego celu, którym obecnie jest jak najgłębsze poszerzanie wiedzy w dziedzinie fitness. W wolnych chwilach uwielbia eksperymentować w kuchni, wymyślając nowe dania, oczywiście lekkie, zdrowe i przepyszne.

Justyna Labun

Justyna Labun, Trener/Fizjoterapeuta

Studentka fizjoterapi na AWF Gdańsk. Od ponad 2 lat pasjonuje się treningiem siłowym i poszerza swoją wiedzę w tym zakresie. Od roku trenuje pod zawody trójboju siłowego, do jej osiągnięć należy m.in V-ce Mistrzostwo Polski w Wyciskaniu Leżąc. Przywiązuje dużą uwagę do poprawności wykonywanych ćwiczeń i stara się pomagać klubowiczkom z ich problemami bólowymi. Na co dzień trenuje, robi zdjęcia, lubi ładne miejsca

Aleksandra Aneszko

Aleksandra Aneszko, Trener personalny Mrs.Sporty

Trener personalny. Instruktorka fitnes. Moja pasja to aktywność fizyczna. Realizuje się poprzez zajęcia fitnes. Lubię prace z kobietami. Moim celem jest realizacja marzeń Pan o zdrowej i pięknej sylwetce. Kieruje się przekonaniem ze sport pomaga w realizacji celów życiowych.Jestem osoba pełna optymizmu, zarażam uśmiechem i energia życiowa. Wolny czas spędzam aktywnie z przyjaciółmi i rodzina, na spacerach i podróżach

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu