• Serdecznie witamy!

  W twoim klubie Mrs.Sporty Katowice-Ligota

  Zarezerwuj teraz wspaniałą ofertę!

  Zaczynamy!

Mrs.Sporty Katowice-Ligota

Klub sportowy Mrs.Sporty Katowice-Ligota to miejsce dla wszystkich kobiet, które chcą czuć się wyjątkowo! Odwiedź nas i skorzystaj z bezpłatnego treningu próbnego pod okiem Trenera Personalnego

ZAPRASZAMY OSOBY POSIADAJĄCE pakiety sportowe Ok System!

 

   

 • trening interwałowy -  jeden z najbardziej efektywnych treningów świata – zapewni optymalną pracę organizmu.
 • 30-minutowy trening siłowo-wytrzymałościowy wzmocni mięśnie całego ciała.
 • ćwiczenia dla kobiet w każdym wieku – miła atmosfera bez skrępowania
 • opieka wykwalifikowanych trenerów personalnych – zapewni bezpieczeństwo i poprawność wykonywania ćwiczeń
 • nowoczesne, hydrauliczne urządzenia – dają komfort i przyjemność z wykonywanych ćwiczeń bez obciążania stawów i kręgosłupa
 • 3 treningi w tygodniu – pozwolą osiągnąć Twoje cele sportowo-zdrowotne
 • elastyczne godziny zajęć – bez konieczności umawiania się na konkretną godzinę
 • indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb program żywieniowy, bez efektu jo-jo i bez głodzenia się – trwałe efekty, które sprawią Ci radość i dodadzą pewności siebie
 • regularna analiza składu ciała – ocena i kontrola Twoich efektów
 •  

 

Przyjdź, spróbuj, poćwicz, poznaj nas a nie będziesz mogła doczekać się kolejnego treningu.   Zadbaj o swoje ciało,  sylwetkę, kondycję, zdrowie i samopoczucie. U nas będziesz czuła się swobodnie a nasze trenerki zaopiekują się Tobą profesjonalnie. Skorzystaj z bezpłatnego treningu próbnego sama lub z przyjaciółką. Serdecznie zapraszamy i czekamy na Ciebie. Trenerki z klubu sportowego Mrs.Sporty Katowice-Ligota: Kasia, Paulina i Sylwia.

 

 

Odwiedź nas na FACEBOOKU :)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Katowice-Ligota

ul. Panewnicka 5
40-709 Katowice
Polska
511969165, 531315597
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:30 - 12:00 / 14:30 - 20:00
Wtorek
09:00 - 12:00 / 15:00 - 20:00
Środa
08:30 - 12:00 / 14:30 - 20:00
Czwartek
09:00 - 12:00 / 15:00 - 20:00
Piątek
08:30 - 12:00 / 14:30 - 20:00
Sobota
09:00 - 13:00
 • Nasza koncepcja
  Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

  Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

  Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

MRS.SPORTY KATOWICE-LIGOTA KLUB SPORTOWY DLA KOBIET W KAŻDYM WIEKU!

Twój osobisty klub fitness - Mrs.Sporty Katowice-Ligota mieści się przy ul. Panewnickiej 5 (w dawnej Marysieńce), 100 m od Dworca Kolejowego - Ligota.
Zapraszamy panie w każdym wieku na trening siłowo - wytrzymałościowy, który nie tylko pozwoli zrzucić zbędne kilogramy ale także poprawi samopoczucie, uwolni od dolegliwości bólowych kręgosłupa, poprawi sylwetkę i umożliwi zrealizować osobiste cele sportowo-zdrowotne.

W klubie sportowym dla kobiet - Mrs.Sporty ćwiczenia trwają tylko 30 min, pod czujnym okiem wykwalifikowanych trenerek. Zajęcia odbywają się bez wskazywania określonej godziny, możesz przyjść w dogodnym dla siebie czasie. Trenujemy na nowoczesnych, hydraulicznych urządzeniach, których opór dostosowuje się do wysiłku wkładanego w ich uruchomienie. Wystarczą 2-3 treningi w tygodniu aby uzyskać oczekiwane rezultaty.

Odwiedź Klub Mrs.Sporty Katowice-Ligota a nasze trenerki przygotują specjalnie dla Ciebie indywidualny program treningowy, zaproponują koncepcję żywieniową, wykonają analizę składu Twojego ciała i pokażą Ci, że życie może być piękne.

Przyjdź i przekonaj się sama, że metamorfoza jest prostsza niż myślisz, Czekamy na Ciebie w Mrs.Sporty Katowice-Ligota!
Zamknij menu