Klubowiczka Miesiąca - CZERWIEC 2015, Kasia Dudzińska

"Nie potrafiłabym już żyć bez ćwiczeń"

Mam 41 lat, pracuję zawodowo, mam trójkę dzieci, męża, dwa psy, królika Tośka i cały dom na głowie. Gdy ukończyłam 40 lat zorientowałam się,  że poza domem i rodziną nie robię  nic innego. Postanowiłam w końcu zrobić coś dla siebie, zadbać o swój wygląd i kondycję.

Do klubu Mrs.Sporty trafiłam przechodząc obok. Dostałam zaproszenie na dni otwarte i od razu się zapisałam. W pobliżu jest kilka siłowni, lecz gdy poznałam koncepcję Mrs. Sporty od razu wiedziałam, że to coś dla mnie. Ćwiczę cztery razy w tygodniu i raz w tygodniu w parku na Zadolu.

Tak naprawdę treningi w Mrs.Sporty dały mi pewność siebie, dużo energii i teraz mam ochotę na wszelkie aktywności!!! Mój mąż zauważył duże zmiany, podziwia mnie za mój zapał i konsekwencję. Zwracam teraz większą uwagę na wygląd i ubiór.

W klubie można poznać wiele ciekawych kobiet, które mają wspólne cele, problemy, porozmawiać na różne tematy i miło spędzić czas.

Trenerki są bardzo miłe, profesjonalne, dbają o nas i motywują do pracy. W klubie organizowane są dodatkowe spotkania o  ciekawej tematyce, wyjścia do kina, eventy, wiele dodatkowych atrakcji –np. treningi o zwiększonej intensywności „power circle,” - na które osobiście uczęszczam.

Dzięki Mrs.Sporty zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, gotuję i jem zdrowo. Chciałabym zarazić tym całą moja rodzinę. Nawet słodkie napoje zastąpiłam wodą, a dla dzieci - wodą z sokiem. Ciągle szukam nowych, zdrowych rozwiązań. Chciałabym ćwiczyć razem z córką, bo kiedyś razem jeździłyśmy na rowerach i fajnie byłoby robić znów coś razem!!!

Cieszę się bardzo z moich osiągnięć sportowych. Od pierwszego treningu zgubiłam 9,5 cm w talii, a od marca zrzuciłam 10 kilogramów. Wiem, że z Mrs. Sporty osiągnę wszystkie moje zamierzone cele.

Apeluję do wszystkich kobiet, by zrobiły coś dla siebie, wyszły z kuchni, z domów i przyszły do Mrs.Sporty. Ja znalazłam coś, co po prostu sprawia mi przyjemność. Nie potrafiłabym już żyć bez ćwiczeń!!!

15. listopada 2015 r.
Zamknij menu