KLUBOWICZKA MIESIĄCA – CZERWIEC 2017, HALINA DYKI

Żadna z nas nie jest zbyt stara ani zbyt gruba czy ociężała aby ćwiczyć w Mrs.Sporty!

Mam 75 lat i jestem emerytowaną nauczycielką matematyki. W Katowicach mieszkam od 14 lat. Mam 4 dzieci i 5 wnucząt. Jestem aktywną babcią!

Do klubu Mrs.Sporty Katowice-Ligota chodzę już prawie rok! Dostałam ulotkę do skrzynki pocztowej i wiedziałam, że muszę tam iść i zobaczyć co to za treningi. Idealnie trafili w moje gusta. Na zajęcia chodzę kiedy chcę, nic mnie nie ogranicza!

 

Zawsze byłam aktywną osobą, chodziłam z dziećmi po górach, jeździłam na rowerze. Ale dopiero na emeryturze zaczęłam chodzić na zajęcia zorganizowane. Wcześniej uczestniczyłam w zajęciach dla seniorów przez prawie 1,5 roku. Teraz jestem tutajJ i bardzo mi się podoba! Klub tylko dla kobiet, niezależnie od wieku i kondycji. Fajna atmosfera i super trenerki! Ćwiczenia są dostosowane do każdej ćwiczącej Pani.

Mój cel, który sobie postawiłam, to przede wszystkim rozruszać się tak, żeby nie odczuwać bólu kręgosłupa. Czy się udało? Oczywiście! Podczas ćwiczeń nic mnie nie boli. Jak pracuję w ogródku mogę swobodniej i szybciej się poruszać. Nie mam problemów ze wstawaniem z niskiego krzesełka.

 

Żadna z nas nie jest zbyt stara ani zbyt gruba czy ociężała aby ćwiczyć w Mrs.Sporty Katowice-Ligota. Trzeba tylko chcieć przyjść i spróbować a na pewno nie będzie się żałować!

20. lipca 2017 r.
Zamknij menu