Klubowiczka Miesiąca – LISTOPAD 2016, ANNA PIOTROWSKA

"NIE MYŚL TYLE TYLKO DZIAŁAJ!"


38 lat. Mężatka, matka dwójki wspaniałych dzieciaków (syn i córka).

O klubie dowiedziałam się w pracy, kiedy trenerki przyszły do mnie z ulotkami i zaprosiły na trening próbny. Klub miał się właśnie otwierać. Zainteresowałam się od razu, ponieważ od dawna chciałam zacząć ćwiczyć, ale na „zwykłą”  siłownie nigdy mnie nie ciągnęło. Potrzebowałam ćwiczeń, które pomogą moim plecom, a szczególnie odcinkowi lędźwiowemu, z którym miałam problemy. I to był strzał w dziesiątkę. Trenerki pomogły mi dopasować ćwiczenia i wykluczyć te, których nie mogłam wykonywać. Zwykle w ciągu roku miałam trzy tak zwane „postrzały” po których nie mogłam się ruszać. W tej chwili po ponad roku ćwiczeń nie mam ich wcale! Mój cel zdrowotny został osiągnięty, Teraz tylko musze go utrzymać ;) Poza tym moja sylwetka bardzo się zmieniła.  Jest teraz bardziej wysportowana i umięśniona, a tam gdzie powinno się podniosło ;P.

 

Atmosfera w klubie jest świetna i bardzo luźna. Nie ma tutaj konkurencji tylko koleżeństwo. Poznałam mnóstwo znajomych a co z niektórymi zawarłam bliższe kontakty. Zaczęłam na nowo biegać oraz polubiłam technikę NW. (Nordic  Walking)

Do klubu chodzę 3 razy w tygodniu i w zupełności mi to wystarcza. Uczęszczam także na dodatkowe zajęcia POWER CIRCLE oraz CIRCLE STRETCHING -  który uwielbiam!! Tak więc podsumowując, od kiedy ćwiczę w MRS.SPORTY czuje się świetnie, jestem pełna energii i zmotywowana do dalszych wyzwań. A dla tych pań, które nie są jeszcze przekonane czy się zapisać, jedna rada: NIE MYŚL TYLE TYLKO DZIAŁAJ!

25. stycznia 2017 r.
Zamknij menu