Klubowiczka Miesiąca – PAŹDZIERNIK 2016, Elżbieta Stefanek

Polecam klub każdej kobiecie! Nieważne ile masz lat, czym się zajmujesz.

34 lat. Szczęśliwa mama i żona.

O MRS.SPORTY dowiedziałam się przechodząc obok. Zabrałam ulotkę i zaczęłam czytać. Sprawdziłam również informację o klubie w internecie.  Moim celem było schudnąć, zrobić coś w końcu dla siebie, wyjść po prostu do ludzi.

Mam 2,5 letniego synka, któremu poświęcam mnóstwo czasu i uwagi i nie ukrywam, troszkę zapomniałam o sobie. Bardzo, bardzo długo nie ćwiczyłam a jedyną moją aktywnością były spacery z dzieckiem. Wcześniej uwielbiałam chodzić po górach. Chciałam wrócić do mojej formy sprzed ciąży, moja kondycja też nie była rewelacyjna.

Zapisałam się do klubu po próbnym treningu, od razu mi się spodobało. Poznałam nowe koleżanki. Jest to odskocznia od życia codziennego, relaks ale i czasami wycisk, taki dobry wycisk, po którym chce się więcej.

Mój cel? Powoli dążę do jego realizacji. Schudłam, jestem bardzo aktywna. Zaczęłam jeździć na rowerze z mężem, chodzić po górach. Muszę się pochwalić, że weszłam na górę szlakiem 17km bez żadnej zadyszki, pchając wózek mojego synka! Zaczęłam się inaczej odżywiać - zdrowiej! Kiedyś piłam dużo Coca-Coli i jadłam dużo pizzy. Teraz się to zmieniło ;) nauczyłam się jeść regularnie oraz pić więcej wody. Czuję się znacznie lepiej!

 

Razem z dziewczynami z klubu zaczęłam brać udział w biegach: Bieg „Zdążyć przed Rakiem”,   a teraz wybieram się na Panewnicki Bieg Dzika! Nie ma wymówek! Szkoda czasu na nie.

Bardzo dużo dały mi rozmowy z trenerkami, o jedzeniu, o treningu. Niby zwykła rozmowa, a jednak bardzo pomaga. Każda z trenerek jest do naszej dyspozycji i to wyróżnia ten klub spośród innych.  Godziny otwarcia także są elastyczne – mogę przyjść na zajęcia kiedy chcę.

Polecam klub każdej kobiecie! Nieważne ile masz lat, czym się zajmujesz. Pamiętaj, nie ma wymówek, czas się zawsze znajdzie, to tylko 30 min! ;)

31. grudnia 2016 r.
Zamknij menu