Klubowiczka Miesiąca Mrs.Sporty Tysiąclecia

Klubowiczka miesiąca listopada 2016

 Mam na imię Renata,

Od 27 lat pracuję w biurze. Aby uniknąć konsekwencji siedzącego trybu życia, staram się być aktywna fizycznie. Moimi ulubionymi aktywnościami pozostają rolki, rower i nordic walking.

Od roku przebywam na zwolnieniu rehabilitacyjnym. Na klub Mrs.Sporty natknęłam się na stronach internetowych. Nie bez znaczenia dla mnie był fakt, że kluby Mrs.Sporty wspierają fundację Rak N’Roll i witają ozdrowieńców w swoich szeregach – to coś dla mnie pomyślałam! Znalazłam klub w pobliżu miejsca zamieszkania w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia – dziś wiem, że był to strzał w 10.

Powrót do aktywnego trybu życia zawdzięczam pomocy i życzliwości całego zespołu trenerów. To dzięki ich motywacji udało mi się odzyskać kondycję fizyczną, pogodę ducha, i … uśmiech. A zupełnie przy okazji stracić 12 cm w obwodach zaledwie w 2 miesiące.

Wyjątkowo cudowną i niezwykłą atmosferę w klubie tworzą także sympatyczne klubowiczki-kobiety w różnym wieku, ze zróżnicowanym poziomem kondycji i doświadczenia sportowego. Ich uśmiechy, wysiłek, zmęczenie i pot w trakcie treningu są najlepszą motywacją i terapią – dziękuję!

To co najbardziej podoba mi się w Mrs.Sporty, to krótki lecz bardzo efektywny trening, dostosowany do różnych umiejętności pań oraz ich stanu zdrowia.

Zmiany w wyglądzie i samopoczuciu, jakie zauważyłam po 2 miesiącach regularnych treningów to: więcej radości i energii każdego dnia, bardziej wyprostowana sylwetka, zamiana tkanki tłuszczowej na mięśniową, utrata 12 cm w obwodach, lepszy wygląd skóry i to, że … ubrania lepiej na mnie leżą.

Marek Rymuszko pisarz, reporter i publicysta powiedział, że „zdrowie jest zbyt poważną sprawą, by pozostawiać je tylko w rękach lekarzy”, dlatego zachęcam wszystkie Panie do zrobienia pierwszego kroku i zapisania się do klubu bez względu na wiek, wagę, kondycję czy samopoczucie. Życzę wszystkim wielu sukcesów w realizacji swoich celów.

Renata, 46 lat , Katowice 10.12.2016r.

22. stycznia 2017 r.
Zamknij menu