Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Marta Biel

Marta Biel, Właścicielka klubu

Trener personalny

Od samego początku mojej kariery zawodowej szukałam wszędzie wskazówek dotyczących własnej drogi rozwoju. Ostatecznie odpowiedź na nurtujące mnie pytania co robić w życiu znalazłam w sobie. Studia techniczne-marketingowe-MBA ułatwiły mi start w życiu. Praca w międzynarodowych korporacjach pomogły zdobyć dodatkową wiedzę i zapewnić rozwój. Odkrywałam swoje umiejętności i deficyty. Problemy zdrowotne były bezpośrednią przyczyną zainteresowania tematyką rehabilitacji i sportu. A zdrowy tryb życia był moją dewizą. Ostatecznie osiągając sukces w tym zakresie postanowiłam w grudniu 2015r. otworzyć pierwszy klub sportowy Mrs. Sporty w Krakowie. Stawiam na rozwój szeroko rozumiany, dlatego zapraszam Cię Droga Czytelniczko do mojego klubu, abyś i Ty zawalczyła o SIEBIE! Trenerki wesprą Cię w osiągnięciu Twojego celu. Trening interwałowy jest łagodny, ale skuteczny. Wskazówki żywieniowo-dietetyczne proste i prozdrowotne. Przyszedł czas, aby zawalczyć o SIEBIE. Jestem przekonana, że nigdy nie jest za późno. Czasu nie trzeba wiele, a wszystko jest w Twoich rękach. Z serca zapraszam, Marta Biel

Dominika

Dominika, Trener personalny, fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, certyfikowany trener personalny Mrs. Sporty

Miłością do treningu interwałowego zapałałam parę lat temu, obserwując jakich zmian dokonuje w sylwetkach i samopoczuciu kobiet w każdym wieku, Dziś kontynuuję tę przygodę w niepowtarzalnym miejscu jakim jest klub sportowy Mrs. Sporty. Pracuję z kobietami, które przełamują swoje bariery i słabości oraz dokładają wszelkich starań, aby zawalczyć o siebie. Sukcesywnie zmieniają swoje nawyki, przyzwyczajenia, Czerpię od nich mnóstwo pozytywnej energii i inspiracji. Zachęcam każdą z Pań, niezależnie od wieku, sylwetki i tego, co powiedzą inni do zrobienia czegoś dobrego dla SIEBIE!

Paulina

Paulina, Trener personalny

Absolwentka Akademii Wychowania fizycznego w Katowicach, instruktor Boot Camp Polska, Trener personalny- instruktor sportów siłowych, instruktor pływania. Ukończyła szkolenia z zakresu treningu stabilizacji, poprawnych wzorców ruchowych, liny podwieszane, trening funkcjonalny. Cała czas się rozwija na wielu płaszczyznach, motorem do działań jest to, że może pomóc człowiekowi. Zainteresowania- sztuki walki, gimnastyka, street workout, fizjoterapia, promocja zdrowego stylu życia, anatomia i fizjologia. Startowała w zawodach kulturystycznych w kategorii bikini fitness, ćwiczyła amatorsko Tajski boks, teraz wzięła się za gimnastykę. Energiczna, motywuje do działania swoim pozytywnym nastawieniem do życia. Uważa, że, każdy powinien się ruszać niezależnie od wieku i poziomu sprawności, pracuje z osobami w każdym przedziale wiekowym od 17 lat do 90 ;) Do każdego podchodzi indywidualnie, uważa że nie ma utartych schematów, każdy jest inny i ma różne potrzeby. ulubiony cytat : Jak będziesz spędzał zbyt wiele czasu myśląc nad czymś, nigdy tego nie zrobisz. Zrób przynajmniej jeden krok dziennie w kierunku swojego celu- Bruce Lee

Katarzyna

Katarzyna, TRENER PERSONALNY, FIZJOTERAPEUTA

Fizjoterapeuta oraz trener personalny, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ukończyłam m.in. certyfikowany kurs „Dietetyka i suplementacja w sporcie” oraz certyfikowany kurs „Aktywność fizyczna kobiet w ciąży”.

Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę jak ogromny wpływ na zdrowie ma regularna aktywność fizyczna oraz zdrowa, zbilansowana dieta. Ja przekonałam się o tym na własnej skórze. Jeszcze kilka lat temu mało się ruszałam oraz jadłam bezwartościowe jedzenie. W konsekwencji często chorowałam, a także byłam nie zadowolona z własnej sylwetki. Pewnego dnia podjęłam decyzję, że chcę to zmienić i wprowadziłam w swoją codzienność aktywność fizyczną oraz zdrową dietę. W rezultacie oprócz zgrabnej sylwetki uzyskałam lepsze samopoczucie a przede wszystkim – stałam się zdrowsza. Od tamtej pory każdego dnia pracuję nad sobą, uczę się oraz stawiam poprzeczkę jak najwyżej. W taki sposób pasja stała się sposobem na życie. Jeśli więc Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wymodelowanie sylwetki, poprawa wydolności, czy po prostu poprawa stanu zdrowia czy samopoczucia – obiecuję, że pomogę Ci go osiągnąć! Czy jesteś gotowy osiągnąć sukces?

Dominika

Dominika, Trener personalny

Trener personalny, instruktor siłowni, trener kettlebell

Pasjonatka sportu i zdrowego stylu życia, instruktor siłowni, trener personalny i instruktor kettlebell. Interesuje się gotowaniem oraz zdrowym odżywianiem. Ukończyła szkolenia z zakresu dietetyki, suplementacji, mądrej redukcji tkanki tłuszczowej i odżywiania dla kobiet aktywnych. Z całego serca wierzę, że codzienna aktywność fizyczna i zdrowa dieta to klucz do szczęścia, dobrego samopoczucia i młodego wyglądu. Widzę to na przykładzie naszych Pań w klubie, które dzięki swojej silnej woli i motywacji potrafią zmienić swoje życie i podążać za marzeniami. Uwielbiam pracę z ludźmi, a w klubie Mrs. Sporty czuję się jak u siebie. Tutaj trenerzy i Panie wzajemnie się motywują i inspirują do działania. W pracy najbardziej cieszy mnie możliwość pomagania innym i uśmiech na ich twarzach po osiągniętym sukcesie.

Błażej

Błażej, Trener personalny, fizjoterapeuta, masażysta

Magister fizjoterapii, technik masażysta i trener personalny w jednej osobie

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i, choć rodowitym krakusem nie jestem, to mogę śmiało powiedzieć, że jak krakus się już troszkę czuję. Pracuję jako fizjoterapeuta w Miejskim Specjalistycznym Szpitalu im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. W swojej terapii z pacjentem staram się korzystać z wachlarza możliwości, dlatego też jestem otwarty na zdobywanie nowej wiedzy i cały czas się szkolę. Od kiedy pamiętam sport był dla mnie ważną częścią dnia. Kilka lat aktywnie uprawiałem piłkę nożną w klubie sportowym blisko rodzinnej miejscowości. W wieku 18 lat za namową kolegi z klasy pierwszy raz poszedłem na siłownię i to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Nigdy nie byłem stereotypowym napompowanym mięśniakiem z siłowni, ponieważ jestem za naturalnym budowaniem sylwetki, bez wspomagaczy szkodzącym zdrowiu. Systematyczny trening dał mi bardzo dużo: lepszą sylwetkę, a co za tym idzie więcej wiary w siebie i swoje możliwości, więcej pozytywnego myślenia, pomógł pozbyć się kompleksów i sprawił, że mam więcej pewności siebie, nauczył mnie czegoś jak dla mnie ogromnie istotnego - pokory. Jako trener/fizjoterapeuta przywiązuję bardzo dużą uwagę do techniki wykonanywanych ćwiczeń, ponieważ wyznaję zasadę, że lepiej zrobić raz poprawnie niż 10 razy błędnie. Nie liczy się ciężar z jakim się ćwiczy, a jakość wykonanego ruchu. Bardzo ważne jest dla mnie poznanie/wyczucie własnego ciała, tak abyśmy świadomie nim sterowali i mieli pełną kontrolę nad ruchem każdej części naszego ciała. Kiedy jest czas na żarty to lubię pożartować, ale podczas treningu nie ma u mnie miejsca na plotkowanie i pogaduchy, ponieważ tylko ciężką pracą i samozaparciem można osiągnąć wyznaczony sobie cel. Uśmiech na twarzy klubowiczek po udanym treningu jest dla mnie najlepszą oznaką, że wspólnie spędzony czas był dobrze wykorzystany. Kilka lat temu złapałem zajawkę na trening kalisteniczny - z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, więc kiedy tylko pozwala mi na to czas uwielbiam ćwiczyć w parku w strefie do street workout'u. Interesuję się rehabilitacją, głównie urazowo-ortopedyczną, i choć wiem, że cały czas wiem zdecydowanie za mało, to jak tylko potrafię to staram się zawsze służyć pomocą, dobrą radą. Interesuję się również sportem - głównie piłką nożną, bardzo lubię gotować, słuchać muzyki - ale nie disco polo :D, aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, a kiedy aura nie sprzyja wyjściom na zewnątrz lubię obejrzeć dobry film bądź serial. Mam nadzieję, ze zarażam klubowiczki swoim optymizmem, wiarą w ludzi i uśmiechem na twarzy, bo wiem że ktoś kiedyś zaraził tym mnie. Wierzę że zmieniając podejście, myślenie na bardziej pozytywne, można zmienić w swoim życiu na lepsze zdecydowanie więcej :)

Iwona

Iwona, Trener personalny, dietetyk

Magister dietetyki i pedagogiki zdrowia, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wyższej Szkoły im. J. Dietla w Krakowie

Moja obecna praca w charakterze dietetyka, edukatora zdrowia, motywatora, trenerki personalnej w miejscach takich jak: „KARDIOLOG” Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie, współpraca z Małopolskim Centrum Pomocy Społecznej czy też następującymi Fundacjami: NUTRICIA – Partner Marketing Service, Fundacja Urszuli Smok „Podaruj Życie”, Fundacja MATIO – Fundacja Pomocy Rodzinom i chorym na Mukowiscydozę, w klubie sportowym Mrs Sporty oraz organizowanie licznych działań na rzecz promocji zdrowia w różnych środowiskach i instytucjach daje mnóstwo satysfakcji i skutkuje większą szansą na odnoszenie przeze mnie mniejszych bądź większych sukcesów w życiu zarówno zawodowym jak i prywatnym. W klubie Mrs Sporty staram się zachęcać wszystkie kobiety – niezależnie od wieku, do wprowadzania zmian – dobrych zmian w życie poprzez takie narzędzia jak: prawidłowa dieta oraz trening, po to, by przede wszystkim uwierzyły w siebie, poznały swoją wartość i przekonały się, że mogą chcieć od życia więcej. Niezwykle istotne znaczenie ma fakt, że początki są zawsze dużym wyzwaniem, aczkolwiek nowe sytuacje przenoszą nas daleko do przodu.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu