• Serdecznie witamy!

  W twoim klubie Mrs.Sporty Łódź-Górna

  Zarezerwuj teraz wspaniałą ofertę!

  Zaczynamy!

Mrs.Sporty Łódź-Górna

Mrs.Sporty Łódź-Górna to klub sportowy stworzony dla kobiet w każdym wieku!

UNIKALNA KONCEPCJA OBWODOWEGO TRENINGU INTERWAŁOWEGO STWORZONA SPECJALNIE DLA KOBIET

Mrs.Sporty Łódź-Górna gwarantuje Ci:

   

 • krótki, efektywny, 30-minutowy trening angażujący całe ciało, z wykorzystaniem bezpiecznych dla zdrowia maszyn hydraulicznych stosowanych w rehabilitacji, wzmacniający mięśnie i poprawiający kondycję
 • opiekę wykwalifikowanej kadry (fizjoterapeutów, rehabilitantów, trenerów, dietetyków), dbającej o poprawność wykonywanych ćwiczeń, ich bezpieczeństwo oraz stały poziom motywacji
 • program żywieniowy, naukę zdrowych nawyków żywieniowych, wieczorki edukacyjne o tematyce dietetycznej
 • kontrolę efektów podjętej aktywności fizycznej (spotkania co miesiąc, obejmujące badanie składu masy ciała, wagi, obwodów)
 • możliwość rozpoczęcia treningu w dowolnej chwili! Koniec spieszenia się na trening na konretną godzinę! Do nas możesz wejść o każdej porze, w godzinach otwarcia klubu i dołączyć do koła, w którym odbywają się ćwiczenia.
 • subtelny, kobiecy wystrój, dbałość o czystość
 • towarzystwo uśmiechniętych, szczęśliwych Klubowiczek, bo zależy nam, aby nasz klub był miejscem NIE TYLKO do ćwiczeń. 
 •  

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY, NIEZOBOWIĄZAUJĄCY TRENING PRÓBNY!!!

Mrs.Sporty to miejsce w którym możesz zrealizować wszystkie swoje cele: zadbać o zdrowie, sylwetkę i kręgosłup, a wszystko to pod specjalistyczną opieką i w miłej atmosferze!
Dołącz do nas, serdecznie zapraszamy!
Zespół Mrs.Sporty Łódź-Górna

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Łódź-Górna
Bartosz Świrski
ul. Jana Kilińskiego 298
93-160 Łódź
Polska
+48536088615
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:30 - 12:00 / 15:30 - 20:00
Wtorek
08:30 - 12:00 / 15:30 - 20:00
Środa
08:30 - 12:00 / 15:30 - 20:00
Czwartek
08:30 - 12:00 / 15:30 - 20:00
Piątek
08:30 - 12:00 / 15:30 - 20:00
Sobota
09:00 - 12:00
 • Nasza koncepcja
  Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

  Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

  Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Mrs.Sporty Łódź-Górna to klub sportowy stworzony dla kobiet w każdym wieku!

Nasz klub mieści się przy ulicy Kilińskiego 298, tuż obok sklepu Kaufland, w Parku Handlowym SQUER (wejście od strony ulicy Kraszewskiego). W pobliżu znajdują się przystanki linii 1, 2, 61, 64, 69, 70, 72, 75, 77, 92 oraz 95.
Możliwość zaparkowania samochodu tuż przy wejściu, dostępny duży parking przy parku handlowym oraz stojaki rowerowe.

Obwodowy trening interwałowy, na bezpiecznych dla zdrowia maszynach hydraulicznych, angażujący całe ciało i pod okiem motywującego trenera przez cały okres członkostwa w klubie jest gwarancją sukcesu, jaki i Ty możesz z nami osiągnąć! Z Mrs.Sporty Łódź-Górna osiągniesz wszystkie swoje cele: poprawa kondycji, zrzucenie zbędnych kilogramów, redukcja wagi, poprawa sylwetki, ujędrnienie, czy wzmocnienie kręgosłupa. Zapraszamy na niezobowiązujący, bezpłatny trening próbny!

Wykwalifikowany zespół (fizjoterapeuci, rehabilitanci, trenerzy, dietetycy) czuwa nad poprawnością i bezpieczeństwem wykonywanych ćwiczeń, uczy zdrowo się odżywiać, motywuje i kontroluje co miesiąc efekty podjętej aktywności fizycznej.

Jeśli chcecie dołączyć do nas i dowiedzieć się jak osiągnąć swoje cele, zadbać o zdrowie, sylwetkę i kręgosłup, a przy tym stać się częścią tryskającej energią społeczności, zapraszamy!
Zamknij menu