Dziewczyny oderwijcie się na chwilę od swoich codziennych zajęć i zróbcie coś dla siebie i wstąpcie do klubu Mrs Sporty.

Klubowiczka miesiąca grudnia 2017 Ewa.

Od listopada 2017 staram się regularnie ćwiczyć trzy razy w tygodniu. Nawet nie spodziewałam się, że tak szybko osiągnę efekty. Regularne ćwiczenia plus odpowiednia dieta sprawiły, że moja waga spadła 5 kg. Jest to dla mnie dużym zaskoczeniem, że w tak krótkim czasie tyle osiągnęłam. Jeszcze większym zaskoczeniem jest dla mnie, że zostałam wybrana na klubowiczkę miesiąca grudnia 2017. Dziękuję bardzo za wynagrodzenie moich wysiłków. Nagroda ta jeszcze mocniej zmotywowała mnie do pracy nad sobą :-).

Jestem mamą dwóch dzieciaczków: 7-letniej Mileny i rocznego Leona. Po dwóch ciążach pozostało mi sporo kilogramów. Wiele razy próbowałam zrzucić "co nieco" podejmując różne aktywności jak na przykład biegałam, jeździłam na rolkach, pływałam. Niestety z moją motywacją bywało różnie, do tego nieregularne odżywianie i kilogramy nie spadały, a jak już jakieś straciłam to szybko wracały.

Pewnego dnia będąc z synem na spacerze podeszła do mnie jedna z trenerek Mrs.Sporty (była to Angelika

16. stycznia 2018 r.
Zamknij menu