Miss marca 2018 Żaneta i Jej historia.

Jestem klubowiczka od grudnia a już jestem pod ogromnym wrażeniem efektów, jakie udało mi się osiągnąć.

Do Mrs.Sporty trafiłam za namową koleżanki, lecz już od dłuższego czasu planowałam zabrać się za siebie i coś zmienić w swoim życiu a przede wszystkim w wyglądzie.

Nad wyborem klubu zastanawiałam się długo ale przekonało mnie do Was to, że jest to siłownia tylko dla kobiet. Czuję się tutaj nieskrępowana i jest to duży atut, który odróżnia Mrs.Sporty od konkurencji. Jestem Wasza klubowiczka od grudnia a już jestem pod ogromnym wrażeniem efektów, jakie udało mi się osiągnąć. Po dwóch ciążach nie wierzyłam w siebie i w to że się uda zrzucić taki nadmiar kilogramów, które się nagromadziły. Jeszcze długa droga do wymarzonego celu, ale dzięki efektom mam w sobie więcej motywacji siły do dalszego działania.

Odkąd chodzę na treningi moja kondycja znacznie się poprawiła, czuję że moja sylwetka się zmienia, samopoczucie super.

Po ciężkim dniu w pracy z przyjemnością przychodzę do Mrs.Sporty, panuje tu przyjemna atmosfera dzięki wspaniałym trenerkom, które dają wsparcie podczas ćwiczeń a dodatkowo można się wyluzować i pożartować.

Polecam klub Paniom w każdym wieku, które chciały by coś zmienić w swoim życiu a nie wiedzą jak sie do tego zabrać tak jak to było w moim przypadku.

Najlepsze trenerki! Pozdrawiam 

 

23. kwietnia 2018 r.
Zamknij menu