Wspaniałe sukcesy. Klubowiczka miesiąca października 2017 - Jola.

Jestem zadowolona z siebie, czuję się dowartościowana

Kiedy pod koniec maja 2017r. spacerowałam w osiedlowym parku  z psem Mikim podeszła do mnie trenerka Magda, proponując spotkanie w klubie Mrs.Sporty. A ponieważ od kilku miesięcy próbowałam zrzucić ciążące mi kilogramy (a ważyłam jeszcze niedawno ok 103 kg), oczywiście przystałam na tę propozycję....I po kilku dniach przyszłam na “rozpoznanie “ nowego klubu sportowego dla kobiet.

Na początku nie mogłam utrzymać tempa, ale jak pomyślałam sobie o możliwych efektach końcowych, tzn. utracie zbędnych kilogramów, od razu robiło mi się lepiej na duszy. Przez kolejne miesiące ubyło mi kilka kilogramów (już10!), czułam się coraz lepiej. Uzyskuję powoli figurę taką o jakiej marzyłam i cały czas jestem aktywna, ponieważ wiem, że warto.

Zostałam wybrana (ku mojemu zaskoczeniu) klubowiczką miesiąca października 2017 r. Jestem zadowolona z siebie, czuję się dowartościowana i postaram się utrzymać dobrą formę jak najdłużej. Bardzo podobają mi się zajęcia w klubie Mrs.Sporty, lubię tu przychodzić, ponieważ mogę się odstresować, pośmiać, pożartować, wyłączyć się na chwilę z codziennych obowiązków.

 

Trenerki podtrzymują wszystkie klubowiczki na duchu, wprowadzają dobrą atmosferę i motywują nas aby na tablicy z każdym miesiącem “zawisła” informacja o dalszych utraconych kg (a jest już 562 kg) - czego sobie i wszystkim Paniom życzę J

11. listopada 2017 r.
Zamknij menu