Mrs.Sporty Piotrków Trybunalski

Zapraszamy do klubu Mrs.Sporty Piotrków Trybunalski .

Jako pierwszy i jedyny klub w polsce prowadzimy trening funkcjonalny z pixformance- trenerem wirtualnym.

zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego treningu próbnego.

Co nas wyróżnia?

  • Opracowana we współpracy ze Stefanie Graf i Instytutem Profilaktyki i Rehabilitacji w Kolonii koncepcja treningowa, której podstawą jest trening funkcjonalny (trening calego ciała z wykorzystaniem wszystkich grup mięśni). Wystarczą już trzy treningi w tygodniu trwające zaledwie 30 minut, aby osiągnąć wymarzone cele.
  • Idealnym uzupełnieniem treningu funkcjonalnego Mrs.Sporty jest specjalnie przygotowany program odżywiania.Racjonalne, zdrowo i pysznie dojdziesz z nami do celu.
  • Efekty i sukces. Połączenie specjalnie przygotowanej koncepcji treningowej Mrs.Sporty i programu żywieniowego to gwarancja Twojego sukcesu. Zachęcamy do przeczytania niezwykłych historii naszych Klubowiczek, które postanowiły odmienić z nami swoje życie.

Jeżeli pragniesz razem z nami osiągnąć swoje wymarzone cele, potrenować w pobliżu własnego domu oraz skorzystać z wiedzy trenerów Mrs.Sporty zapraszamy Cię na bezpłatny trening. Wystarczy pobrać i wydrukować karnet na bezpłatny trening, a następnie umówić się telefonicznie na wizytę w naszym klubie! We dwie raźniej i weselej? Karnet można wydrukować również dla przyjaciółki. Znajdziesz nas także na Facebooku! Serdecznie zapraszamy. Zespół trenerów klubu fitness Mrs.Sporty w Piotrkowie Trybunalskim

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Piotrków Trybunalski
Carpe Diem sc
ul. Narutowicza 62
97-300 Piotrków Trybunalski
Polska
728432219
Carpe Diem sc
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:00 - 22:00
Wtorek
06:00 - 22:00
Środa
06:00 - 22:00
Czwartek
06:00 - 22:00
Piątek
06:00 - 22:00
Sobota
06:00 - 22:00
Niedziela
06:00 - 22:00
  • Nasza koncepcja
    Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

    Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

    Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Klub sportowy i siłownia tylko dla kobiet Mrs.Sporty Piotrków Trybunalski

Mrs.Sporty Piotrków Trybunalski to klub sportowy, który mieści się przy ul. Narutowicza 62, na przeciwko Biedronki i stacji Shell, obok Mebli Bodzio.
Oferujemy trening funkcjonalny z PIXFORMANCE (Wirtualny trener), indywidualnie dobrany i nastawiony na realizację celu, który pozwoli zrzucić zbędne kilogramy, wzmocnić siłę mięśniową, polepszyć zakres ruchomości oraz poprawić kondycję i utrzymać ciało w dobrej formie.
Pod okiem trenerów personalnych łatwo osiągniesz swoje indywidualne cele i poznasz jak się prawidłowo odzywiać. Trening trwa zaledwie 30 minut.
Klub fitness przeznaczony jest dla kobiet w każdym wieku.
Zajęcie odbywają się bez wskazywania określonej godziny - wybierz chwilę dogodną dla Ciebie i odwiedź nas już dziś.
Zawsze znajdziemy dla Ciebie czas, zaproponujemy program treningowy połączony z koncepcją odżywiania oraz solidną dawkę motywacji.


Przyjdź i przekonaj się, że klub Mrs.Sporty Piotrków Trybunalski to miejsce dla kobiet takich jak Ty.

Czekamy na Ciebie !
Zamknij menu