Członkini października - Zofia Słomska

Przedstawiamy Wam Członkinię października - Zofię Słomską.

Zapraszamy do przeczytania Jej historii:

Swoją przygodę z Mrs.Sporty rozpoczęłam w lutym. Przyszłam na trening próbny i bardzo mi się spodobał sposób prowadzenia zajęć oraz panująca tu atmosfera. Po miesiącu ćwiczeń, okazało się, że moja waga poszła w górę. Byłam rozczarowana, ale postanowiłam ćwiczyć dalej. 

Dzięki pomocy Tomka, Ani, Agnieszki, Marcina zmieniłam sposób odżywiania. Do tej pory jadłam dwa obfite posiłki i mnóstwo słodyczy. Uwielbiam krówki i zjadałam ich kilkanaście sztuk dziennie. Każdy trening rozpoczynał się od pytania trenera o ilość zjedzonych krówek. Muszę przyznać, że było wesoło.

Pomału zaczęłam zmieniać dietę na bardziej urozmaiconą, pełną warzyw i owoców. Jem częściej, ale mniejsze porcje. Ograniczyłam również słodycze, ale nie potrafię zupełnie z nich zrezygnować. Każdy kolejny miesiąc przynosi wymierne efekty. Straciłam już kilka kilogramów. Pozbyłam się cellulitu. Moje obwody również mniejszyły się o kilka centrymetrów. Znów mam talię! Moim największym marzeniem jest utrzymać to, co osiągnęłam, dlatego ćwiczę dalej.

Zosiu, jesteśmy z Ciebie dumni i bardzo szczęśliwi, że nasza wspólna praca przynosi efekty. Życzymy dalszych sukcesów!

06. listopada 2015 r.
Zamknij menu