Członkini września - Ewa Olewińska

Nasz uśmiech na pogodne dni :)

Nie uwierzycie ! ;)

 

Do Piotrkowa Trybunalskiego przyjechałam rok temu z drugiego końca Polski. Zauroczyłam się tym miastem i postanowiłam przenieść tutaj swoje życie.

  Pewnego dnia będąc na spacerze zauważyłam charakterystyczne różowe logo klubu MRS.SPORTY. Byłam bardzo zmęczona przeprowadzką a jednocześnie pełna optymizmu na nowe życie. Pomyślałam sobie: Ewa idź i zobacz, przecież to, że jesteś „seniorką” nie znaczy, że masz siedzieć w domu! Lubię aktywny tryb życia i otoczenie innych ludzi. Trenerzy personalni przyjęli mnie bardzo miło, wszystko mi wytłumaczyli. 

 Okazało się, że moja podświadomość dobrze mi podpowiedziała . Z początku szło mi ciężko, po krótkim już czasie niestety zachorowałam. Wahałam się co dalej zrobić, wrócić czy zrezygnować . Zostałam jednak w klubie i jestem bardzo zadowolona . Koleżanki, które poznaję na treningach każdego dnia są bardzo sympatyczne i radosne. Trenerzy bardzo profesjonalni i empatyczni. Zawsze wysłuchają co klubowiczki mówią na temat ćwiczeń i stosownie do każdej osoby dopasowują treningi. To jest bardzo pomocne. Z przyjemnością przychodzę do klubu, jestem bardziej radosna a moja kondycja fizyczna i zdrowotna poprawiły się . 

 

Dziękuję wszystkim trenerom i klubowiczkom za miłą atmosferę. EWA 

09. listopada 2018 r.
Zamknij menu