Mrs.Sporty Warszawa-Bemowo

KLUB FITNESS DLA KOBIET W KAŻDYM WIEKU

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE RAZEM Z MRS.SPORTY

 Czy wiesz, że wystarczy jedynie 30 minut, 2-3 razy w tygodniu, aby radykalnie zmienić swoje życie? Gwarantujemy Ci całościową koncepcję fitness wraz ze zróżnicowanym zestawem ćwiczeń oraz efektywnym programem odżywiania.

Twój wiek i dotychczasowy poziom sprawności nie mają znaczenia.  Wspólnie z nami poprawisz swoją wytrzymałość, siłę, koordynację ruchową i ogólne samopoczucie.  I to wszystko w miej atmosferze i w wyłącznie kobiecym gronie.

Podczas bezpłatnej, niezobowiązującej konsultacji wspólnie określimy Twoje sportowe cele, sposób ich realizacji oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. 

Czy trzeba jeszcze czegoś więcej, aby zrealizować swoje postanowienia? Na co jeszcze czekasz? Przyjdź do nas wraz ze swoją przyjaciółką  i zmieńcie swoje życie na lepsze.

Możesz też od razu kliknąć  tutaj  i umówić się na niezobowiązujące spotkanie.

Cieszymy się na Twoją wizytę!

Twój Zespół Mrs.Sporty

 

Honorujemy karty sportowe: MultiSport, Medicover Sport, PZU Sport

 Akceptujemy Karty Warszawianki i Warszawiaka

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Warszawa-Bemowo
Anita Bobak-Dulka
Górczewska 224 lok. U2
01-460 Warszawa
Polska
570731874
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 - 12:00 / 16:00 - 20:00
Wtorek
09:00 - 12:00 / 16:00 - 20:00
Środa
08:00 - 12:00 / 16:00 - 20:00
Czwartek
08:00 - 12:00 / 16:00 - 20:00
Piątek
08:00 - 12:00 / 15:30 - 19:30
Sobota
09:00 - 12:00
  • Nasza koncepcja
    Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

    Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

    Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Witaj w Twoim osobistym klubie sportowym dla kobiet Mrs.Sporty Warszawa- Bemowo

Znajdziesz nas przy ulicy Górczewskiej 224 na Warszawskim Bemowie, na przeciwko pętli tramwajowej i autobusowej Os. Górczewska, nieopodal Ratusza i Tesco.

Z Mrs.Sporty Warszawa-Bemowo osiągniesz wymarzoną sylwetkę trenując jedyne 30 minut dziennie. Treningi pod okiem trenera personalnego pomogą Ci zredukować tkankę tłuszczową, poprawić wytrzymałość oraz ujędrnić ciało. Proces odchudzania będzie bardziej efektywny, jeśli do treningów dołączysz zdrowe odżywianie.
Jeżeli potrzebujesz dodatkowej motywacji, zadbamy o to, aby nigdy Ci jej nie zabrakło.

Jesteśmy po to, by pomóc Ci zmienić Twój tryb życia na zdrowszy.
Zamknij menu