KLUBOWICZKA MIESIĄCA LIPIEC

Daria Ostrowska

​Do Mrs.Sporty dołączyłam w grudniu 2016 roku, a o istnieniu klubu dowiedziałam się przypadkiem, przeglądając facebooka :) Od razu przekierowałam się na stronę internetową klubu i pierwsze co przykuło moją uwagę to: "trening próbny", po czym zrodziła się myśl - może spróbować? 

 

Poprzednie przygody z odchudzaniem za każdym razem kończyły się porażką, ponieważ widząc pierwsze efekty, po prostu odpuszczałam myśląc że to, co osiągnęłam samo się utrzyma. Długo nie mogłam znaleźć odpowiedniej motywacji dla siebie, dlatego nie zwlekałam i natychmiast umówiłam się na próbny trening, który przeprowadził ze mną Patryk. 

 

Dzięki regularnym treningom, koncepcji żywieniowej i wsparciu trenerów, udało mi się osiągnąć swój cel: zrzucić zbędne kilogramy i zaakceptować siebie. Dodatkowo mam mnóstwo energii i cieszę się każdym dniem, a przychodzenie do klubu to przyjemność od której całkowicie się uzależniłam :) 

 

 

Nie ważne czy jest mróz czy upał, energia która jest w klubie przyciąga i właśnie za to, chciałabym podziękować trenerom i wszystkim klubowiczkom, bo to właśnie MY tworzymy to miejsce tak wyjątkowym.

17. sierpnia 2017 r.
Zamknij menu