Mrs.Sporty Warszawa-Kabaty

Mrs.Sporty Fitness Club Ursynów
Siłownia dla kobiet Warszawa Kabaty

Zmieniaj się z Mrs.Sporty Fitness Warszawa Ursynów

Bądź SZCZUPŁA LATEM, dzięki Mrs.Sporty Fitness Club Ursynów

Mrs.Sporty Fitness Club Ursynów jest klubem sportowym, w którym w sąsiedztwie swojego domu oraz w gronie przyjaciół i innych Pań będziesz mogła spędzić miło czas, a przy okazji zrobić coś pożytecznego dla swojego ciała.

Co nas wyróżnia? Dlaczego warto wybrać Mrs.Sporty Fitness Warszawa Ursynów?

Mrs.Sporty to przede wszystkim wyjątkowa koncepcja dla kobiet w każdym wieku opracowana we współpracy ze Steffi Graf oraz Instytutem Profilaktyki i Rehabilitacji w Kolonii, łącząca bezpieczny 30-minutowy trening oraz program zdrowego odżywiania. Naszym celem jest propagowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Chcemy aby kobiety w każdym wieku uprawiały więcej sportu, a przez to czuły się zdrowsze i piękniejsze. Poznaj opinie o Mrs.Sporty naszych klubowiczek! Zobacz historie sukcesów i zmagań z samym sobą. Chcesz podzielić się z nami swoją opinią o Mrs.Sporty, napisz do nas!

   

 • Zapraszamy do obejrzenia filmu z naszego klubu - zobacz jak wyglądają ćwiczenia w Mrs.Sporty Fitness Club Ursynów.
 • Odwiedź również naszego Facebooka - aktualności, porady i wiele ciekawych przepisów.
 •  

Polecamy TRENING PRÓBNY w Mrs.Sporty Club Fitness Warszawa Ursynów!

Zespół Mrs.Sporty - Fitness Club Kabaty

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Warszawa-Kabaty
Bifri Sp. z o.o.
ul. Komisji Edukacji Narodowej 21
02-797 Warszawa
Polska
+48 668 391 693
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:30 - 13:00 / 17:00 - 21:00
Wtorek
09:00 - 13:00 / 16:00 - 20:00
Środa
08:30 - 13:00 / 17:00 - 21:00
Czwartek
09:00 - 13:00 / 16:00 - 20:00
Piątek
09:00 - 13:00 / 16:00 - 20:00
Sobota
09:00 - 13:00
 • Nasza koncepcja
  Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

  Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

  Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Mrs.Sporty Fitness Ursynów Kabaty

ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKIE PANIE NA WSPÓLNY TRENING DO MRS.SPORTY NA URSYNOWIE KABATY
Znajdujemy się przy stacji metra Kabaty przy Alei KEN. Klub Sportowy dla kobiet oferuje przyjemny, 30-minutowy trening pod okiem profesjonalnych trenerów osobistych. Naszym celem jest zachęcenie kobiet w każdym wieku do regularnej aktywności fizycznej i zdrowego tryby życia. Trening w naszym klubie fitness jest bezpieczny, dlatego każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie, aby osiągnąć swój cel. Dzięki naszemu treningowi oraz kadrze trenerskiej poprawisz swoją kondycję, ujędrnisz ciało, zgubisz zbędne kilogramy czy też wzmocnisz mięśnie całego ciała oraz zadbasz o swój kręgosłup.

Nie ważne ile masz lat, nie ważne ile ważysz, nie ważne czy wcześniej uprawiałaś sport! Ważne abyś wiedziała jaki masz cel, a my poprzez profesjonalną opiekę, indywidualne podejście i osobistą motywację pomożemy Ci w jego realizacji. Dlatego nie zwlekaj i już dziś zapisz się na bezpłatny trening próbny. We dwie zawsze raźniej? Zabierz ze sobą przyjaciółkę. Serdecznie zapraszamy!

POLECAMY TRENING PRÓBNY W MRS.SPORTY CLUB FITNESS WARSZAWA URSYNÓW!

Zespół Mrs.Sporty - Fitness Club Kabaty
Zamknij menu