Klubowiczka stycznia

Jadwiga Pawelec

   Witam serdecznie. Mam na imię Jadwiga i jestem szczęśliwą żoną, mamą i babcią. Lubię aktywność w życiu, a w szczególności podróże i poznawanie nowych, fascynujących miejsc i ludzi. Sportem zajmowałam się od dzieciństwa, próbując wielu dyscyplin, a pływanie trenowałam przez kilka lat. Do dziś nie wyobrażam sobie odpoczynku bez wody i związanych z nią sportów.

   Do Mrs.Sporty zaprosiła mnie przyjaciółka, za co jestem jej wdzięczna. Ćwiczyłam wcześniej w innych miejscach, ale Mrs.Sporty zwyciężyło! Na próbne treningi namówiłam swoją młodszą córę, Martę i w efekcie obie zostałyśmy klubowiczkami, od maja 2014 roku. Atmosfera, program treningów i żywienia, trenerki i koleżanki z Mrs.Sporty, wszystko to baaaardzo mi się podoba. Z chęcią chodzę na zajęcia 3-4 razy w tygodniu. Przystąpiłam również do programu żywieniowego, który wcale nie sprawił mi problemu, a byłam przekonana, że nie dam rady.

   W rezultacie mam o 14 kilogramów mniej, dużo większą sprawność ogólną i super samopoczucie. Wszystko to „procentuje” na co dzień. Miło mi, że zostało to zauważone i dziękuję za wybranie mnie na „klubowiczkę miesiąca”, choć zaskoczenie było zupełne. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na treningu.

Jadwiga 

01. marca 2015 r.
Zamknij menu