• Serdecznie witamy!

  W twoim klubie Mrs.Sporty Warszawa-Mokotów

  Zarezerwuj teraz wspaniałą ofertę!

  Zaczynamy!

Mrs.Sporty Warszawa-Mokotów

Witamy w Mrs. Sporty Warszawa Mokotów - u nas dowiesz się, jak schudnąć i osiągnąć swój cel!

Chcesz poprawić kondycję, ale nie wiesz, jak ćwiczyć na siłowni? Zastanawiasz się, jak schudnąć z brzucha, co jeść żeby schudnąć, co ćwiczyć? Mrs. Sporty Warszawa Mokotów to więcej niż siłownia – to rewolucyjny system fitness i skuteczna dieta przeznaczone dla kobiet w każdym wieku!

Odwiedź nas i dowiedz się, jak możemy pomóc osiągnąć Twój cel. Nasz wykwalifikowany zespół  trenerów zadba o Twój plan treningowy, dietę i rehabilitację. Trening w Mrs. Sporty jest bezpieczny i skuteczny dla każdego, także pań po operacji czy z urazami.

 W Mrs. Sporty dbamy także o Twoją motywację do diety i ćwiczeń – dzięki regularnym spotkaniom z trenerem, monitorowaniu postępów i planowaniu kolejnych etapów masz pewność osiągnięcia efektu.

Chcesz założyć wymarzone bikini, budzić się bez bólu w plecach i cieszyć się doskonałym samopoczuciem i zdrowiem? Już dziś zapisz się na bezpłatną konsultację i trening próbny lub odwiedź nasz klub sportowy na Mokotowie. 

Znajdziesz nas w kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego 81 na Warszawskim Mokotowie, w uliczce zlokalizowanej dokładnie na przeciwko szpitala MSWiA przy ulicy Wołoskiej.

Najbliższe przystanki autobusowe i tramwajowe: Szpital MSW, Racławicka, Metro Racławicka.

  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Warszawa-Mokotów
WALDEMAR REICH
Dąbrowskiego 81 lokal U59
02-503 Warszawa
Polska
+48 513 828 308
WALDEMAR REICH
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 - 11:00 / 15:00 - 20:00
Wtorek
09:00 - 12:00 / 16:00 - 20:00
Środa
08:00 - 11:00 / 15:00 - 20:00
Czwartek
09:00 - 12:00 / 16:00 - 20:00
Piątek
08:00 - 11:00 / 15:00 - 20:00
Sobota
10:00 - 13:00
 • Nasza koncepcja
  Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

  Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

  Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Mrs. Sporty Mokotów – Sport, Dieta, Siłownia, Fitness i Rehabilitacja dla kobiet

Mrs. Sporty to skuteczne odchudzanie, poprawa kondycji, rehabilitacja i ćwiczenia dla kobiet. Jeśli nie wiesz jak ćwiczyć na siłowni i chcesz zdrowo schudnąć odwiedź Mrs. Sporty Mokotów. Zapewniamy skuteczną dietę, wzmocnienie pleców, pokażemy jakie ćwiczenia robić żeby schudnąć Zastanawiasz się, jak schudnąć z brzucha, co jeść żeby schudnąć, co ćwiczyć? Mrs. Sporty Warszawa Mokotów to siłownia fitness klub sportowy dla kobiet.
Zamknij menu