Wydarzenia w klubie Mrs. Sporty Mokotów - Październik

Czwartek, 12.10 Power Day  – przez cały dzień liczymy powtórzenia na maszynie Butterfly i zapisujemy je na tablicy. Poprzednio sprawdzaliśmy sprawność naszych klubowiczek na maszynie do wyciskania do góry – rekordzistki zrobiły ponad 40 powtórzeń w 40 sekund! Przyjdź i sprawdź, ile potrafisz zrobić sama!

 

Czwartek, 19.10 o 20:00 spotykamy się na dodatkowych zajęciach! Poprzednim razem bawiłyśmy się na mocnym treningu przygotowanym przez Kamila, tym razem szykujemy coś lżejszego… Zdrowy kręgosłup? Joga? Zumba? Dajcie nam znać, jakie zajęcia dodatkowe chcecie zobaczyć u nas w klubie!

 

 

Czwartek, 26.10 o 20:00 Wieczorek Żywieniowy – obowiązkowe spotkanie dla wszystkich pań, które chcą rozpocząć dietę według koncepcji Mrs. Sporty. Na spotkaniu opowiemy, na czym polega nasz program  żywieniowy, będziemy także prowadzić sprzedaż podręczników żywienia oraz umawiać się na Osobiste Spotkanie z Trenerem, na którym indywidualnie rozpiszemy  dla Ciebie Twoje zapotrzebowanie żywieniowe i pomożemy ułożyć własny jadłospis.

 

Na każde z tych wydarzeń możecie przyjść z koleżankami – zapraszamy!

09. października 2017 r.
Zamknij menu