Im wcześniej zaczniemy, tym wcześniej zobaczymy efekty

Kamila Sarniewicz

Mam na imię Kamila. Moja przygoda z Mrs. Sporty rozpoczęła się w październiku 2015 roku.

Uczęszczałam już na zajęcia taneczne ,ale szukałam czegoś dodatkowego. Często będąc w sklepie obok miałam chęć wstąpić do klubu, ale dopiero spotkanie na ulicy trenerki z Mrs. Sporty Martyny i zaproszenie na trening próbny zachęciło mnie do ćwiczeń. Na początku zapisałam się na trzy miesiące, żeby sprawdzić czy nie znudzą mi się tak prowadzone ćwiczenia i zostałam do dziś. Do klubu przywiodły mnie problemy z wagą, ale też potrzeba ruchu poprawiająca mi samopoczucie.

Same ćwiczenia nie dawały jednak zadawalających efektów, dlatego konieczne było wprowadzenie diety. Po kilku miesiącach diety przystąpiłam do koncepcji żywieniowej- modułowej, ale dopiero Vital i dokładne porady dietetyczki Karoliny spowodowały u mnie znaczny spadek wagi- straciłam 10 kg. Zmieniłam nawyki żywieniowe, poznałam potrawy, które smakują i „odchudzają”.

Nadal jestem w lekkim szoku, że mi się udało, i że waga w dalszym ciągu spada. Na treningi uczęszczam trzy razy w tygodniu i bardzo lubię tu przychodzić. W klubie panuje miła atmosfera i wcale nie jest nudno.

Zalety Mrs. Sporty to:

     

  • miłe i kompetentne trenerki,
  • wygodne godziny pracy klubu,
  • możliwość przychodzenia w dogodnym dla siebie czasie.
  •  

Bardzo podoba mi się to że  wprowadzone są różne urozmaicenia do codziennych treningów na stacjach przejściowych, a także co jakiś czas gry, które powodują jeszcze większą mobilizację do ćwiczeń. A z oferty zajęć dodatkowych każdy może wybrać coś dla siebie: wieczorki żywieniowe, wycieczki rowerowe, różne formy ruchu.

Nie wyobrażam już sobie tygodnia bez treningu. A jeśli ktoś ma wątpliwości czy i kiedy zacząć ćwiczyć niech pamięta- im wcześniej zaczniemy, tym wcześniej zobaczymy efekty w postaci lepszego samopoczucia, zgrabniejszej sylwetki, lepszej sprawności fizycznej.

 

 

28. grudnia 2017 r.
Zamknij menu