Juz 2 lata z Wami - Dziękujemy

W hawajskim stylu

Drogie Klubowiczki !!!

W czerwcu 2015 roku mija dwa lata od kiedy jesteśmy w Wesołej. Ten czas, to dla nas wspaniałe doświadczenie. Dzięki każdej kobiecie która pojawiła się w naszym klubie mogłyśmy zbliżać się do potrzeb płci pięknej, a tym samym udoskonalać nasze metody by pomóc Wam osiągnąć swoje cele

To Wasz uśmiech, poczucie satysfakcji, kropla potu na czole i stracone kilogramy są dla nas największą nagrodą. Dążenie do osiągnięcia Waszego celu jest naszym największym wyzwaniem i motywacją do pracy

Przez te dwa lata nasz klub odwiedziło blisko 1000 osób z czego 600 dało nam wyraz zaufania i podjeło z nami wyzwanie walki o swoje zdrowie, samopoczucie i piękno. Część z klubowiczek musiała się z nami pożegnać choć mamy nadzieję że niebawem znów wrócą do szeregów Mrs.Sporty.

Obecnie klub liczy ponad 200 aktywnych klubowiczek z czego 50 stanowią kobiety które pojawiły się w klubie w pierwszych miesiącach jego funkcjonowania.

Przedział wiekowy naszych klubowiczek wacha się obecnie od 14 do 82 lat. Najliczniejszą grupę stanowią kobiety w wieku 40-50 lat jest ich blisko połowa.

 

20 czerwca 2015 roku w naszy klubie odbyły się 2 urodziny. Tematyką wiodącą naszego spotkania były Hawaje.  

Przez cały dzień możan było skorzystać z darmowej konsultacji wraz z badaniem składu ciała. Dla Kobiet chcących zmienić swoje życie w tym dniu czekały wyjatkowe prezenty w postaci rabatów cenowych

Po godzinie 18 rozmoczeła się zabawa urodzinowa dla klubowiczek. Nasze trenerki w iście Hawajskim stylu przywitały wszystkie Panie kwiatowymi wieńcami, kieliszkiem tajemniczego różowego trunku i babeczkami, które wykonała córka jednej z trenerek. 

Po rozgrzewce i tańcach hula, przyszła pora na wspaniały tort wykonany przez trenerke Julię, który rześkim aromatem truskawek pobudził w każdej z nas dziecięce wspomnienia. Pozwoliło to na przejście do kolejnego etapu, a mianowicie gorących rytmów i zabaw. 

Dziękujemy Wam dziewczyny za obecnośc i super zabawe. Mamy nadzieje że podzielacie naszą opinię i za rok będzie nas jeszcze więcej.

Zespół Mrs.Sporty

25. czerwca 2015 r.
Zamknij menu