Klubowiczka miesiąca - maj 2016

Kasia Wocial- Osmólska

Ze względów osobistych, Kasia nie mogła napisać sama swojej historii dlatego też w jej imieniu podzielimy się jej sukcesem.

O naszym klubie dowiedziała się dzięki stronie internetowej. Na pierwszym treningu nie była do końca przekonana, ale w końcu postawiła sprawę jasno. Muszę schudnąć dla siebie, dla własnego samopoczucia. Dała sobie trzy miesiące na osiągnięcie swojego celu czyli „Musze schudnąć 10 kilogramów”.

Same ćwiczenia nie dawały zadowalających efektów dlatego konieczne było wprowadzenie diety.

Pod koniec stycznia weszła w nasz dietetyczny program VITAL. Przez 8 tygodni stosowała się do zaleceń naszego dietetyka. Początki nigdy nie są łatwe, ale Kasia nie poddawała się.

Program VITAL nauczył ją zdrowego trybu życia, jedzenia, które smakuje i „odchudza”. Cotygodniowe spotkania z Magdą i „vitalowymi dziewczynami” to była dla niej super przygoda i dobra lekcja.

W dniu dzisiejszym może powiedzieć, że udało się zmniejszyć wagę o prawie 10 kg. Po programie Vital postanowiła wejść w nasz program żywieniowy, aby na stałe prowadzić zdrowy tryb  życia.

W ćwiczeniach najbardziej lubi to, co dzieje się później, czyli przypływ endorfin. Od razu czuje, że żyje.  Jedno jest pewne, nie prędko zrezygnuje, bo sport i zdrowa dieta już płynie w jej żyłach.

 

Kasiu, trzymamy za Ciebie kciuki, i życzymy zdrowia dla Twojej mamy!

02. maja 2016 r.
Zamknij menu