MRS.SPORTY VITAL program żywieniowy pod opieką dietetyka

9 tygodniowy program, uczący odżywiania

Z badań wynika, że zdecydowanie łatwiej jest schudnąć w grupie. Podczas spotkań w ramach programu Vital w naszym klubie co tydzień możesz liczyć na wsparcie, którego potrzebujesz do realizacji swojego celu. Twój dietetyk i osobisty trener dostarczą Ci cennych porad z zakresu zachowań żywieniowych. Wymiana doświadczeń z osobami w podobnej sytuacji sprawi, że nie będziesz już czuła się osamotniona. Będziesz mogła dzielić się swoimi sukcesami, a jeżeli coś się nie uda, ponownie Cię zmotywujemy.

Wyznacz sobie małe cele cząstkowe i nagradzaj się za ich osiągnięcie. Poproś swoich najbliższych o wsparcie. Jeżeli Ty będziesz szczęśliwa, to Twoja rodzina i Twój partner również. Jeżeli Twoi najbliżsi nie są pomocni, tym ważniejsze jest znalezienie wsparcia w grupie osób myślących podobnie jak Ty. Znajdziesz je na spotkaniu Vital w naszym klubie Mrs.Sporty. Tutaj odpowiednio Cię zmotywujemy i właściwie nagrodzimy Twoje osiągnięcia.

W listopadzie skończyła się IV edycja VITALA. 5  dziewczyn schudło w sumie w ciągu 9 tygodni 30 kg orazrazem straciły  1,5 metra w obwodach! Jednym słowem 5 kg przypada statystycznie na jedną panią. Poniżej zdjęcia pań przed i po. Program jest o tyle ciekawy, że po okresie 9 tygodni, nie potrzebujesz się zmagać z trudnością jak po standardowej diecie. Jesteś już swoim dietetykiem, który umie jeść, i prawidłowo ustawiać sobie posiłki.

PROGRAM VITAL OBEJMUJE:

•   8 konsultacji indywidualnych z dietetykiem

•   8 indywidualnych, rozpisanych przez dietetyka jadłospisów

•   3 warsztaty odchudzania w grupie max 10 osobowej

•   osobisty Dziennik VITAL 

•   8 broszur tematycznych

•   broszurę przygotowujacą VITAL

•   podręcznik żywieniowy

Chcesz zdrowo schudnąć i poprawić kondycję?

Zamiast tylko marzyć, zamień marzenia w rzeczywistość. To proste dzięki naszemu 9-tygodniowemu programowi. Pokazujemy krok po kroku jak osiągnąć idealną sylwetkę i wprowadzić do Twojej kuchni zdrowe nawyki.

To bardzo proste! Wystarczy zrobić pierwszy krok razem z nami!

Na co jeszcze czekasz?

Szczegóły programu przedstawimy na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się we WRZEŚNIU. Szczegółowe informacje dostepne pod telefonem 512 774 212

SERDECZNIE ZAPRASZAMY – JUŻ DZIŚ ZAREZERWUJ MIEJSCE W PROGRAMIE VITAL!

Odpowiedzialna za prowadzenie programu jest dietetyk i trenerka KAROLINA :) udzieli wszelkich informacji w klubie.

EDYCJA    Ubytek Masy Ciała     Ubytek cm

   I                    31,7                  162 cm

   II                   37,1                  183 cm

   III                  45,6                  211 cm

   IV                  30,2                  150 cm

________________________________

RAZEM:           144,6 kg             706 cm

02. lutego 2017 r.
Zamknij menu