Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Aloe Fit Beata Paziewska

Aloe Fit Beata Paziewska, Właścicielka

Właścicielka klubu Mrs.Sporty Wesoła - Mimo, że ukończyła Politechnikę Warszawską od zawsze bliższe jej sercu były sprawy związane ze zdrowiem. Kiedyś chciała być nawet lekarzem, tak jak jej tata.

Jej nadrzędnym celem jest szerzenie świadomości wśród kobiet na temat zdrowia i kondycji fizycznej. Już od wielu lat zajmuje się profilaktyką zdrowotną . O aloesie i jego cudownych właściwościach słyszała już chyba każda klubowiczka, nie mówiąc już o trenerkach;) Dlatego teraz, kiedy ma jedyny w swoim rodzaju klub sportowy dla kobiet, może w pełni się realizować, dając wszystkim kobietom, niezależnie od wieku i kondycji, możliwość dbania o swoje zdrowie poprzez regularną aktywność fizyczną i odpowiednie odżywianie. Największym jej zwycięstwem jest zadowolenie klubowiczek, które w klubie MrsSporty Wesoła realizują swoje cele, lepiej się czują i wyglądają, mają lepszą kondycję, są bardziej sprawne i pewniejsze siebie.

Zespół Mrs.Sporty Wesoła

Zespół Mrs.Sporty Wesoła

Witamy w imieniu Mrs.Sporty Wesoła. Poniżej zapoznasz się z każdą z nas z osobna. Jako zespół staramy się dbać o każdy z aspektów treningu. Twój cel jest dla nas kierunkiem działania, chcemy stać się nie tylko Twoim trenerem ale i przyjacielem by wesprzeć Cię w trudach treningu. Każda z nas służy Ci pomocą i radą w nurtujących Cię kwestiach. Jeśli masz do nas pytania lub chciała byś się dowiedzieć czegoś więcej zapraszamy do klubu lub do kontaktu mailowego : klubwesola@wp.pl. Jeśli chciała byś umieścić wpis odnośnie zespołu lub trenerki zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego (u dołu strony).

Monika Wiśniewska-Walas

Monika Wiśniewska-Walas, Trenerka Mrs.Sporty - Menager Clubu

Absolwentka Akademii Obrony Narodowej kierunku Zarządzanie i Dowodzenie. W kadrze Mrs.Sporty Wesoła od stycznia 2015.

Po urodzeniu dziecka postanowiła zmienić swoje życie, zająć się zdrowiem i własną kondycją. Decyzja ta pociągnęła za sobą członkowstwo w Mrs.Sporty Wesoła. Rosnące upodobanie do sportu podsycane przez trenerki i życie klubu dla Pań sprawiło, że w pełni oddała się pracy nad swoimi umiejętnościami trenerskimi. Ceni sobie szczerość i przyjaźń, stąd zamiłowanie do relacji międzyludzkich. Uwielbia tańczyć. W Mrs.Sporty od prawie roku, ale jako trenerka od niedawna. W swojej pracy podkreśla znaczenie kontaktu z klubowiczkami jak i możliwość poprawy ich życia. Świetnie motywuje, pilnuje właściwej postawy, oddechu, tętna, nie umknie jej najmniejszy błąd ćwiczącej Pani. Spokojny głos łagodzi obyczaje a intensywne spojrzenie motywuje do przyjmowania poprawnej postawy ;)

Julia Wynimko

Julia Wynimko, Trener Mrs.Sporty

Studentka Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie W Mrs.Sporty pracuje od czerwca 2014 roku. Na początku miała to być tylko praca wakacyjna na kolejną podróż, jak się później okazało uzależniła się od Mrs.Sporty i nie wyobraża sobie tygodnia bez przyjścia do klubu.

Już w wieku 6 lat wiedziała, że sport jest jej największą fascynacją. Wtedy zaczęła trenować taniec towarzyski w pobliskiej szkole tańca. Jej pasja została zwieńczona 1 miejscem w lokalnym konkursie tańca towarzyskiego. Zawzięcie ćwiczyła też balet, taniec nowoczesny, jazz i hip-hop. W tym roku podjęła wyzwanie nauki c- walka. Rodzinna tradycja i zamiłowanie do medycyny nauczyło jak ważną kwestią jest zdrowie i robienie wszystkiego co utrzymuje dobrą kondycje. Bardzo lubi nauki biologiczno- chemiczne. Dlatego lubi sypać ciekawostkami podczas treningu. Ostatnimi czasy zaczęła interesować się podróżami. Lubi wycieczki rowerowe, a także piesze. Jej pogodne usposobienie i świetny kontakt z paniami sprawiają, że atmosfera w kole jest niemal rozrywkowa. Służy radą jak pomalować prawidłowo paznokcie ale też opowiada jak sprawić by nasz organizm prawidło funkcjonował. Jednocześnie jest bardzo wyczulona na to, żeby na każdym urządzeniu wszystko było wykonywane jak należy. Mimo, że taka żartownisia to trenerka personalna z niej jak się patrzy ;)

Karolina Tkaczyk

Karolina Tkaczyk, Trenerka Mrs.Sporty - Dietetyk

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, dietetyk i doradca żywieniowy.

Prywatnie wielbicielka sportu i aktywnego trybu życia. Wiedzę zdobytą w czasie edukacji stara się realizować we własnym życiu jak i w życiu Naszych Klubowiczek. Dzięki pracy w Mrs. Sporty łączy hobby z pracą trenera, co sprawia, że do klubu przychodzi z uśmiechem na twarzy. Zawsze chętnie służę radą odnośnie zdrowego odżywiania i prawidłowego wykonywania ćwiczeń fizycznych. Ideą mojej pracy jest połączenie racjonalnego żywienia z wysiłkiem fizycznym co stanowi złoty środek w dążeniu do uzyskania wymarzonej sylwetki, a przede wszystkim zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia.

 Małgorzata Turek

Małgorzata Turek, Dietetyk

Absolwentka kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności SGGW w Warszawie oraz obecna doktorantka tego wydziału.

Uwielbia podróżować i czytać książki :) Pasjonatka sportu – od kilku lat zawodniczka Kadry Narodowej w szabli kobiet oraz instruktor tej dyscypliny. Praca w Mrs.Sporty pozwala jej na łączenie sportowej i naukowej pasji z pracą. Chętnie udzieli odpowiedzi na wszelakie pytania dotyczące żywienia i aktywności fizycznej. Na swoim koncie posiada certyfikaty dietetyka sportowego oraz prowadzenia pacjentów z celiakią. Wie, że zarówno w sporcie jak i w żywieniu, działanie opiera się na motywacji i stawianiu sobie realnych celów, które prowadzą do oczekiwanego sukcesu.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu