Do Mrs.Sporty trafiłam trochę przez przypadek. Sport - i w ogóle ruch – zawsze były i są w moim życiu bardzo ważne. Pół roku temu był jednak taki czas, gdy czułam się zniechęcona poszukiwaniami sposobu na poprawę formy fizycznej. Brak efektów przeróżnych diet, zmęczenie i przepracowanie bardzo źle wpływały na moje samopoczucie. Wówczas na mojej drodze (dosłownie) stanęła młoda, uśmiechnięta dziewczyna, która zaprosiła mnie na spotkanie do klubu Mrs.Sporty, na indywidualny trening. Ponieważ lubię nowe wyzwania, pomyślałam, że spróbuję. Jedynym problemem było to, że nigdy nie przepadałam za siłownią.

 

Okazało się, że zajęcia na siłowni wcale nie muszą być nudne i ciężkie. Metoda interwałowa, w której przeplatane są ćwiczenia siłowe na maszynach z lżejszymi ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, jest nie tylko atrakcyjna, ale i skuteczna. Ćwicząc systematycznie trzy razy w tygodniu po 30 minut można osiągnąć naprawdę dużo. Wsparcie profesjonalnych trenerek, które z uśmiechem, fachową radą i wielkim zaangażowaniem motywują do pracy jest w tym wszystkim najważniejsze. Propozycja prostego programu żywieniowego uzupełnia kompleksowe działania, dzięki którym osiągnęłam cele, których jeszcze pół roku temu nie śmiałam sobie postawić. W klubie spotykam dziewczyny w różnym wieku, które realizują bardzo różne cele. Atmosfera jest wspaniała. Z wielką chęcią przychodzę na ćwiczenia, również po to, aby w miłym towarzystwie zrelaksować się po pracy i zapomnieć o codziennych problemach. Daje mi to dużo energii  i wspaniałe samopoczucie. Pozdrawiam, Ewa

 

Już dziś rozpocznij swoją przygodę z Mrs.Sporty i uzyskaj wymarzoną sylwetkę. Zmień swoje ciało i samopoczucie tak jak Ewa. Mrs.Sporty to sieć niemieckich klubów fitness, których Ambasadorem jest Steffi Graf. Naszą misją jest sprawić, aby kobiety częściej uprawiały sport. Czekamy na Ciebie! Przyjdź i sama wypróbuj tę wyjątkową koncpecję.

26. czerwca 2018 r.
Zamknij menu