Witam! Mam na imię Justyna i mam 37 lat. Nigdy nie byłam typem sportsmenki, każdą myśl o jakiejkolwiek aktywności fizycznej odsuwałam na bok, uważając, że jest to nie w moim stylu, że nie lubię sportu i nie jest mi on do szczęścia potrzebny. Jednak z upływem lat pojawiły się u mnie dolegliwości związane z bólem pleców, związane z wadą postawy, skoliozą, okrągłymi plecami…Czas było o sobie pomyśleć i to bardzo poważnie! Wówczas dowiedziałam się o klubie Mrs.Sporty z ulotek reklamowych – klub oferował wszystko to co nie mogło być już wymówką: bardzo bliska i dogodna lokalizacja, trening dostosowany do moich potrzeb, elastyczne godziny ćwiczeń i cały trening trwający zaledwie 30 minut. Postanowiłam spróbować, pierwsze treningi spodobały mi się bardzo, nie były obciążające, wszystko odbywało się w przemiłym towarzystwie i koleżeńskiej atmosferze. Jednak najbardziej zaskakujące dla mnie były rezultaty jakie przyniosły treningi. Po upływie kilku tygodni zauważyłam ogromne zmiany jakie u mnie zaszły: zmieniła się moja sylwetka, a zwłaszcza postawa. Bez znaczenia czy stałam czy siedziałam, zaczęłam automatycznie ściągać łopatki, prostować plecy, a co najważniejsze ustąpiły w końcu bóle pleców, a uporczywe
i napięciowe bóle głowy przeszły do historii! Ale to nie koniec zmian, oprócz poprawy sylwetki, poprawiła się moja kondycja i ogólna sprawność ruchowa, wraz z poprawą krążenia, moja cera stała się zdrowsza, a twarz już tylko promieniejeJ Po zaledwie pół roku treningów w Mrs.Sporty mogę powiedzieć, że mój wybór był strzałem w dziesiątkę!

Jeśli tak jak Justyna chcesz spełnić swoje cele zdrowotne i sportowe nie czekaj i już dziś zapisz się na pierwszy bezpłatny trening próbny do Mrs.Sporty Twojego osobistego klubu fitness dla kobiet tel. 781 01 01 30 lub przez formularz internetowy www.mrssporty.pl/club/wroclaw-fabryczna/treningprobny/ Czekamy na Ciebie!

03. listopada 2016 r.
Zamknij menu