TOP 5

Jak wytrwać w postanowieniach noworocznych?

TOP 5 sposobów wypełnienia naszych postanowień noworocznych
Tak jak obiecaliśmy w ostatnim poście, chcemy być maksymalnie efektywni w naszych postanowieniach noworocznych i nie przespać ich.
Ale jak w nich wytrwać?
1️⃣Zapisz wszystkie postanowienia na kartce, w formie "Ja" i koniecznie pod każdym z nich podpisz się, np. "Ja(Twoje imię)w tym roku będę regularnie ćwiczyć 3 razy w tygodniu."
2️⃣Przygotuj się: jeśli ciężko jest Ci zmotywować się do ćwiczeń, wrzuć do bagażnika torbę treningową, tak abyś mogła zaraz po pracy lub zajęciach wpaść na trening do Mrs.Sporty, a co najważniejsze zapisz w kalendarzu dni i godziny w jakich będziesz ćwiczyć, najlepiej rób takie plany z wyprzedzeniem na cały miesiąc.
3️⃣Będzie ciężko! Nie istnieje coś takiego jak łatwy wysiłek. Jeśli Twoje cele są jasno sprecyzowane, ale również wymagające bądź gotowa utrzymać silną wolę, a przed oczami mieć postawiony sobie cel!
4️⃣Wyrób w sobie nawyk: w praktyce wyrabiamy go sobie w ciągu 30 dni, dlatego załóż sobie, że przez pierwszy miesiąc, a nawet dwa będziesz musiała pilnować się sama.
5️⃣Może koleżanka? Wiele kobiet jest jeszcze bardziej zmotywowanych m.in. do treningów, jeśli wiedzą, że miłe spotkanie z koleżanką połączą z treningiem, który jest tylko korzyścią dla Twojego samopoczucia i zdrowia.

16. grudnia 2018 r.
Zamknij menu