UTRATA WAGI – ZYSKAJ WYŻSZĄ JAKOŚĆ ŻYCIA

GDY TRACISZ WAGĘ, ZYSKUJESZ JAKOŚĆ ŻYCIA

Uzyskać wymarzoną wagę i utrzymać ją przez długi czas – to Twój cel, który osiągniesz z Mrs.Sporty!
- Zdrowie -> Mniejsza ilość tłuszczu i większa masa mięśniowa zmniejsza zagrożenie chorobami krążenia wieńcowego i metabolicznymi.
- Silne plecy -> Zbudowana przez Ciebie masa mięśniowa wspiera plecy i stawy. W ten sposób skurcze, problemy z dyskiem czy bóle pleców przejdą do przeszłości.
- Pożegnaj się z tłuszczem brzusznym -> W Mrs.Sporty trenujesz przede wszystkim mięśnie stabilizujące, czyli mięśnie brzucha i tułowia. W ten sposób znika głownie niezdrowy tłuszcz brzuszny.
- Postawa -> Dzięki nowym mięśniom polepsza się Twoja sylwetka, lepiej się czujesz i promieniejesz.
- Anty-aging -> Odchudzanie działa jak terapia odmładzająca. Łatwiej i zwinniej się poruszasz i znów możesz powrócić do ładnych ubrań podkreślających Twoją figurę.
- Pewność siebie -> W jędrnym, smukłym ciele czujesz się lepiej i masz większą pewność siebie.
Zacznij teraz! Zapisz się na pierwszy bezpłatny trening próbny poprzez formularz internetowy www.mrssporty.pl/cl…/wroclaw-fabryczna/treningprobny/ lub telefonicznie 781 01 01 30. Czekamy na Ciebie!

Mrs.Sporty to sieć niemieckich klubów sportowych i fitness dla kobiet, których pomysłodawczynią i założycielką jest ikona trenisa Steffi Graf. Koncepcja Mrs.Sporty to wyjątkowy 30-minutowy trening interwałowy, który jest odpowiedni dla kobiet w każdym wieku. Z Mrs.Sporty osiągniesz swój cel!

16. lipca 2016 r.
Zamknij menu