Dorota klubowiczka miesiąca października.

Zrobiłam mocne postanowienie, że bez wymówek znajdę CZAS TYLKO DLA SIEBIE.

Mam na imię Dorota.

Chęć poprawy kondycji fizycznej i zgubienia kilku kilogramów skłoniły mnie do przyjścia do klubu sportowego dla kobiet Mrs.Sporty w Zabrzu. Moja masa ciała wymknęła się spod kontroli i zaczęła rosnąć. Chciałam ją ujarzmić.

O klubie powiedziała mi koleżanka w pracy, a później przeglądając facebooka znalazłam ogłoszenie. Zapisałam się na spotkanie z trenerem i ... zostałam.

Na pierwsze zajęcia poszłam w pierwszej połowie lipca 2018r. Regularnie zaczęłam chodzić na treningi po powrocie z wakacji - czyli od sierpnia. Podejmując decyzję o zapisaniu się miałam obawy czy znajdę czas po wakacjach. Zrobiłam mocne postanowienie, że bez wymówek znajdę CZAS TYLKO DLA SIEBIE. I nie będzie to czas stracony - poprawię swoją figurę i samopoczucie. Tak mobilizuję się każdego dnia.

Atmosfera w klubie miło mnie zaskoczyła. Trenerki okazały się bardzo pomocne. Zawsze służą dobrą radą. Nikt w klubie nikogo nie ocenia. Wszyscy są wyrozumiali. A co najważniejsze nikt nie jest anonimowy i pozostawiony sam sobie podczas treningów.

Mrs.Sporty polecam wszystkim zabieganym i zapracowanym kobietom. Ten krótki czas, który poświęcam tylko dla siebie jest czasem maksymalnie wykorzystanym. Po ćwiczeniach jestem naładowana pozytywną energią i mam zapał do podejmowania kolejnych wyzwań. Dodatkowo przy stosowaniu się do wskazań trenerek dotyczących zdrowego odżywiania moja masa ciała naprawdę spadła i jestem coraz bliżej osiągnięcia założonego celu.

 

19. listopada 2018 r.
Zamknij menu