Fantastyczna poprawa wyników u Bogusi K., chorej na cukrzycę typu insulinoniezależnej.

KLub fitness MRS.SPORTY Zabrze

Zobacz jak poprawisz swoje wyniki zdrowotne - opowiada Bogusia K., wiek 40 lat, Klubowiczka MRS.SPORTY Zabrze.

"Kiedy rozpoczęłam ćwiczenia w klubie MRS.SPORTY, w połowie września 2014r., mój poziom cukru na czczo wahał się na poziomie 190 mg/dl, a jego wysokość powodowała lęk przed zbliżającymi się badaniami okresowymi medycyny pracy.

Lekarz każdorazowo zalecał mi obniżenie poziomu cukru we krwi, zmniejszenie wagi ciała oraz podjęcie aktywności fizycznej i stosowanie odpowiedniej diety. U osób chorych na cukrzycę zalecana jest regularna aktywność fizyczna i zmiana sposobu żywienia, aby obniżyć poziom cukru we krwi. Pomaga ona utrzymać prawidłową masę ciała, ogólną sprawność organizmu, a także zmniejsza insulinooporność, umożliwiając redukcję dawki insuliny.

Zdecydowałam się na zajęcia w klubie MRS.SPORTY, ze względu, iż jest to klub tylko dla Pań, zajęcia prowadzone są pod stałą opieką trenerów osobistych i mogę przyjśc w godzinach dla mnie odpowiednich. Po 3 miesiącach ćwiczeń, mój poziom cukru we krwi waha się na poziomie 106-120mg/dl. Moja waga spadła o 3kg. Lekarz prowadzący jest zadowolony z moich postępów, obecnie nie mam obaw przed kolejnymi badaniami okresowymi."

Każda z Pań może w klubie pracować nad swoimi osobistymi założeniami, czy to dotyczącymi problemów zdrowotnych czy też związanych z wagą, a trenerzy ułożą plan treningowy, uświadomią na jakim poziomie pulsu należy ćwiczyć, aby efekty były jak najbardzie optymalne i skorygują błędy żywieniowe, a nawet ułożą dietę indywidualną."

Ciebie też zapraszamy do wypróbowania naszego treningu.

28. stycznia 2015 r.
Zamknij menu