Klubowiczka miesiąca grudzień 2015 - Katarzyna Wyderka.

"Mam 43 lata i pracuję w aptece w pobliżu klubu. Niestety nieregularne odżywianie, brak ruchu i tryb życia przyczyniły się do zmiany mojej sylwetki obciążając mnie znaczną ilością zbędnych kilogramów. Pojawiły się również przykre dolegliwości, takie jak bóle  kręgosłupa, kolan, stóp  i opuchnięte po całym dniu   nogi. Przeraziłam się! Trzeba było coś z tym zrobić...

Klub Mrs.Sporty znałam praktycznie od początku jego powstania. Czytałam też ulotki i przeglądałam stronę internetową. Dostałam też zaproszenie, ale wcześniej z niego nie skorzystałam. Byłam pewna, że nie jest mi to potrzebne i nie znajdę czasu by tam uczęszczać, aż do momentu gdy moja waga pokazała 85 kg. Tak po prostu weszłam do klubu zapytać o szczegóły. Byłam pod dużym wrażeniem. Podpisałam umowę od razu na rok.

Na efekty nie musiałam długo czekać już po sześciu tygodniach ważyłam 2 kg mniej. Uczęszczam na zajęcia z wielką przyjemnością. Wspaniała atmosfera panująca w klubie, zaangażowanie trenerek i ich entuzjazm dodają mi dodatkowych chęci w dążeniu do wyznaczonego przez siebie celu. Ćwiczenia są świetne, pora zajęć dowolna pasująca do rytmu mojego dnia a tempo ćwiczeń  dopasowane do moich możliwości. Chodzę do klubu już siedem miesięcy. W tym czasie schudłam 11,5 kg. Systematycznie wymieniam garderobę (są rzeczy , których nie da się przerobić i zwężyć). Dodatkowo motywuje mnie fakt, że zmianę mojej figury i ogólnego wyglądu zauważają bliscy i nie tylko.

Muszę jeszcze wspomnieć, że wraz z utratą zbędnych kilogramów moje bóle kręgosłupa  i stawów zniknęły, co mnie cieszy jeszcze bardziej. Do celu pozostało mi jeszcze  8,5 kg. Mam nadzieję, że mi się uda.

Polecam klub Mrs.Sporty wszystkim paniom,

10. stycznia 2016 r.
Zamknij menu