Klubowiczka miesiąca kwietnia 2017 - Mariola.

Mam na imię Mariola lat 57, jestem mamą 2 dzieci i babcią 7 letniego wnuka.

 

Pracuję zawodowo na stacji paliw. Do Mrs.Sporty trafiłam zupełnie przypadkowo, jadąc do pracy zobaczyłam ogłoszenie na słupie, gdy tylko dojechałam do pracy zadzwoniłam, żeby dowiedzieć się o tym miejscu coś więcej. Trenerka udzieliła mi wyczerpujących  informacji i bardzo dużo zadawała mi pytań co do mojego celu. Na koniec naszej rozmowy zaproponowała mi spotkanie w klubie. 

Podchodziłam do tego bardzo sceptycznie, ponieważ próbowałam wcześniej różnych sposobów na schudnięcie i bez żadnych efektów, a portfel coraz szczuplejszy.

Ale mimo wszystko dałam sobie jeszcze jedna szansę, która okazała się strzałem w 10.

Już po pierwszym próbnym treningu czułam się wspaniale  i wiedziałam, że w tym klubie trenerki, w końcu pomogą mi osiągnąć mój cel.              

Do klubu Mrs.Sporty chodzę  od września 2016 efekty są niesamowite. Schudłam do tej pory 13kg, w talii  straciłam 17 cm a w biodrach 10 cm. Czuję się lżejsza, atrakcyjniejsza i pełna werwy do życia. Rozmiary  ubrań o 3 nr mniejsze mówią same za siebie. Aż chce się żyć.                         Przede wszystkim te komplementy które otrzymuję na co dzień dają mi powera  do dalszej pracy. Atmosfera w samym klubie jest wspaniała, trenerki super, aż chce się chodzić, nikt na nikogo krzywo nie patrzy i nie wytyka palcami. Jest to klub dla kobiet bez znaczenia czy młoda czy starsza.                   

Dlatego z całym przekonaniem polecam wszystkim Paniom klub, Mrs.Sporty Zabrze.

15. maja 2017 r.
Zamknij menu