Klubowiczka miesiąca styczeń 2015-Beata Lewandowska

KLub fitness MRS.SPORTY Zabrze

Przedstawiamy Beatę klubowiczkę miesiąca styczeń 2015.

W klubie zachwyciła nas swoim zaangażowaniem i regularnym uczestnictwem w treningach, co zaowocowało w jej efektach. Beata może pochwalić się m.in. zdumiewającą utratą tkanki tłuszczowej. Gratulujemy.

 Oto co powiedziała Beata:

 "Cześć dziewczyny, moja przygoda z odchudzaniem dopiero się zaczęła. Do klubu nie trafiłam przez przypadek. Po prostu przyszedł taki dzień kiedy nie mieściłam się w swoje ulubione ubrania a ludzie na ulicy nie poznawali mnie. Doskonale wiedziałam dlaczego tak jest i wiedziałam co trzeba z tym zrobić ale nie było motywacji ani odpowiedniego klubu do którego z chęcią bym chodziła. Mrs.Sporty jest naprzeciwko moich rodziców i ukradkiem zaglądałam przez szybę jak dziewczyny ćwiczą.

 

Pierwsze wrażenie hmmm same kobitki może być fajnie i odwiedziłam stronę internetową klubu. Zadzwoniłam i umówiłam się na pierwsze bezpłatne zajęcia. I tak właśnie od listopada chodzę minimum trzy razy w tygodniu na zajęcia. Trenerki dały mi wskazówki żywieniowe i już efekty są widoczne gołym okiem. Do tej pory zrzuciłam ponad 8 kg i nie ukrywam, że waga dalej spada. Trenerki są jak dobre koleżanki, dają dużo wsparcia i motywacji.W klubie dodatkowo organizowane są różne wieczorki tematyczne, na których miałam przyjemność już być i na pewno jeszcze nie raz będę na nich obecna.

Dziewczyny jeżeli myślicie, że już nic nie da się zrobić i będziecie po prostu żyły z tymi okropnymi kilogramami to jesteście w wielkim błędzie. Pamiętajcie, że każdy dzień może być początkiem wielkiej zmiany, wystarczy zrobić tylko ten pierwszy krok, po prostu wyjść z domu i iść do najbliższego klubu, który jest obok Ciebie. Ja już swój klub wybrałam."

31. stycznia 2015 r.
Zamknij menu