Klubowiczka Roku 2014 - Bożena Larisch

KLub fitness MRS.SPORTY Zabrze

Klubowiczką Roku 2014 została Bożena!

"Dzięki treningom MRS.SPORTY spaliłam 11,1 kg tkanki tłuszczowej, poprawiłam swoją kondycję, a co najważniejsze samopoczucie. W końcu udało mi się osiągnąć mój cel. Zrzuciłam 13 kg i zmniejszyłam obwody łącznie o 60 cm, w samej talii 19 cm. Cały czas pracuję nad zwiększeniem metabolizmu, utrzymaniem formy i kondycji. Oczywiście również straciłam wszystkie ubrania. Pozbyłam się rozmiaru 42, obecnie noszę rozmiar 36-38. Jestem bardzo wdzięczna całej kadrze trenerskiej za cierpliwość i pomoc w przywróceniu nowej mnie. Zachęcam wszystkie panie, dziewczyny, kobiety do aktywnego i zdrowego stylu życia.

Klub MRS.SPORTY jest świetnym miejscem dla każdej z nas. Wesoła i przyjazna atmosfera wśród klubowiczek, pod okiem super trenerek sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i relaksowi, więc bez względu na swój wiek przyjdź i ćwicz z nami… i nie mów, że nie masz czasu!"

Gratulujemy! Nasza klubowiczka Bożena pozbyła się 10,2% tkanki tłuszczowej i odmłodziła swój organizm o 19 lat. Gratulujemy i życzymy trwałego sukcesu i zadowolenia!

15. lutego 2015 r.
Zamknij menu